اخبار
 انتشار: 15 دی 1401
   مشاهده: 193

  بازدید سرزده شهردار اهواز از سازمان اتوبوسرانی در بامداد پنج شنبه ۱۵دیماه

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز ، رضا امینی ساعت ۴ بامداد پانزدهم دیماه وارد ساختمان سازمان اتوبوسرانی و معاونت حمل و ترافیک شد.
رضا امینی شهردار اهواز پس از ورود به سازمان اتوبوسرانی فوراً در جلسه اضطراری جمع آوری آبهای سطحی حاضر شد و سطح آمادگی مجموعه ی معاونت حمل و نقل و ترافیک را مورد ارزیابی قرار داد.
امینی در این جلسه در خصوص جاری شدن سیل و باران های پیش رو و دفع آب های جاری شده دستورات لازم را صادر کرد.
وی در ادامه از فرصت پیش آمده و حضور در سازمان اتوبوسرانی استفاده کرد و از مجموعه سازمان بخصوص از اتوبوس های جدیدالورود بازدید بعمل آورد و خاطرنشان کرد : در حال حاضر نوسازی ناوگان اتوبوسرانی در دستور کار قرار دارد و انشالله تا سال آینده میزان ورود اتوبوس های جدید به ۲۰۰ دستگاه خواهد رسید .
وی با اهتمام به اینکه ناوگان اتوبوسرانی را متحول می کنیم، افزود : در چند ماه گذشته کارهای خوبی از جمله راه اندازی سامانه بلیت الکترونیک ، بازسازی پایانه ها و ایستگاه های اتوبوس صورت گرفته است ، ولی این میزان کافی نیست و باید سطح رضایتمندی شهروندان با ورود اتوبوس های جدید افزایش یابد.
رضا بزاز زاده سرپرست سازمان اتوبوسرانی در ادامه ضمن تشکر از حضور شهردار ، گزارش کاملی از فعالیت های صورت گرفت ارائه کرد و گفت : برنامه ریزی برای افزایش اتوبوسرانان ، ورود اتوبوس جدید ، خرید باس واش (دستگاه شستشوی مکانیزه اتوبوس) تعمیر و اورهال اتوبوس های در حال کارکرد فعلی ، اورهال کولر اتوبوس ها برای فصل گرم سال آینده ، جانمایی ایستگاه های مکانیزه و سایبان دار در سازمان اتوبوسرانی در حال انجام است.
یادآور می شود ، در پی احتمال بارندگی و سیلابی شدن بخش هایی از اهواز ، مجموعه شهرداری به دستور شهردار محترم ،در تاریخ های ۱۴ و ۱۵ دیماه در آماده باش کامل قرار دارند که امینی شهردار و شمسی معاون خدمات شهری و دیگر همراهان ، ساعت ۴ بامداد جهت ارزیابی دقیق بصورت سرزده وارد معاونت حمل و نقل و ترافیک و سازمان اتوبوسرانی شدند و با سلیمانی معاون حمل و نقل ، بزاز زاده سرپرست سازمان اتوبوسرانی ، معاونین و دیگر کارشناسان حمل و نقلی دیدار و گفتگو کردند.


نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها