اخبار
 انتشار: 21 دی 1401
   مشاهده: 331

  نشست توسعه شبکه ثابت و ارائه اینترنت پرسرعت به شهروندان اهوازتوسط سازمان فاوا شهرداری اهواز

نشست توسعه شبکه ثابت و ارائه اینترنت پرسرعت به شهروندان اهوازتوسط سازمان فاوا شهرداری اهواز

به گزارش اداره  ارتباطات سازمان فاوا  شهرداری اهواز : نشست پیگیری بهبود وضعیت توسعه شبکه ثابت و ارائه اینترنت پرسرعت به شهروندان اهوازی به ریاست سعید فردانی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز و با حضور مهدی روحانی نژاد معاون راهبردی و توسعه بازار سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی  و مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، علیرضا ملکی جهان مدیر کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب غرب ، سید محمد پژوهیده رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، صابر فیضی مدیرعامل شرکت فناپ تلکام ، علی صالح نساج مدیرکل  ICT استان خوزستان، مدیر منطقه ای در زمینه ایرانسل ، مدیران اجرایی  در سالن جلسات شهرداری مرکز برگزار شد.

با توجه به پیگیرهای سازمان فاوا و دعوت از مهمانان فوق الذکر در جهت همگرایی بین اپراتورهای ثابت در جهت توسعه شبکه ثابت درشهر اهواز ابتدا سیدمحمد پژوهیده رییس سازمان فن آوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اهواز ضمن خیر مقدم به حاضرین نسبت به ارائه طرح شهرداری اهواز به عنوان تنظیم کننده و هماهنگ کننده شبکه ثابت در شهر اهواز به منظور ایجاد و توسعه فیبرنوری اقدام نماید.

در ادامه مهدی روحانی نژاد معاون راهبردی و توسعه بازار سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و مشاور عالی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تشکر از پیگیریهای رییس فن آوری اطلاعات وارتباطات شهرداری اهواز برای برپایی این جلسه اظهار داشت : برای اولین بار این طرح در شهرداری های کشور نوید توسعه فیبرنوری را در کشور و بخصوص شهر اهواز را داد و اعلام نمود از تمامی ظرفیت های سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در توسعه شبکه فیبرنوری استفاده گردد.

علیرضا ملکی جهان مدیر کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب غرب ضمن ابلاغ به اپراتورها در جهت حضور جدی در توسعه فیبرنوری در شهر اهواز از شهرداری اهواز خواستارهماهنگی بین دستگاه ها به منظور افزایش سرعت پروژه شدند .

مدیران اجرایی پروژه ضمن اعلام مجدد مبنی بر اهتمام لازم در اجرای فیبرنوری شهر اهواز خواستار حمایت های شهردار محترم به منظور هماهنگ نمودن دستگاه های مختلف در تسریع پروژه شدند.

 سعید فردانی با بیان اینکه یک سری از مشکلات اجرای پروژه فیبر نوری در سطح شهر مربوط به تسریع در قرارداد و چهارچوب اداری می باشد، افزود: الزامات اجرایی نیز از مشکلات این پروژه محسوب می شود. وی بر استفاده از همه ظرفیتها در شهرداری تاکید و اظهارکرد: شهرداری اهواز تسریع در اجرای پروژه ها را جزء اولویت ها می داند، همچنین سود سرمایه گذاران و رضایت شهروندان جزء سیاست های شهرداری می باشد و خدمات باید در کمترین زمان، بالاترین کیفیت را داشته باشد.


نویسنده خبر: م. اسدی نیا
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار