اخبار
 انتشار: 24 دی 1401
   مشاهده: 176

  برگزاری جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر

به گزارش اداره ارتباطات سازمان زیباسازی شهرداری اهواز: ستاد شورای امر به معروف و نهي از منكر سازمان زیباسازی شهرداری اهواز تشكيل جلسه داد. این جلسه با حضور رئیس، دبیر واعضای شورای احياي امر به معروف و نهي از منكر و مسئولین این سازمان تشكيل شد.

سجاد حیدری سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری اهواز ضمن خیرمقدم به حاضران، در خصوص اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در دین اسلام گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از موضوعات مهم مذهبی، فرهنگی و ارزشی در کشور است که دین مبین اسلام جایگاهی والا و ویژه دارد. و با بیان اینکه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید فرهنگ سازی شود، افزود: فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه وظیفه همگانی است و وظیفه شرعی همه ما هست که در اجرای هر چه بهتر و کامل تر این فریضه دینی سهیم باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، تشكيل منظم جلسات شوراي امر به معروف و نهي از منكر، آموزش امر به معروف و نهي از منكر براي کارکنان، برگزاري مسابقات فرهنگي ويژه كاركنان و ... را از برنامه هايی عنوان کرد که برای ارتقاء هرچه بیشتر جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در سازمان زیباسازی موثرند.

نویسنده خبر: روابط عمومی. زیباسازی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار