اخبار
 انتشار: 24 دی 1401
   مشاهده: 104

  برگزاری جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر

به گزارش اداره ارتباطات سازمان زیباسازی شهرداری اهواز: ستاد شورای امر به معروف و نهي از منكر سازمان زیباسازی شهرداری اهواز تشكيل جلسه داد. این جلسه با حضور رئیس، دبیر واعضای شورای احياي امر به معروف و نهي از منكر و مسئولین این سازمان تشكيل شد.

سجاد حیدری سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری اهواز ضمن خیرمقدم به حاضران، در خصوص اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در دین اسلام گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از موضوعات مهم مذهبی، فرهنگی و ارزشی در کشور است که دین مبین اسلام جایگاهی والا و ویژه دارد. و با بیان اینکه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید فرهنگ سازی شود، افزود: فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه وظیفه همگانی است و وظیفه شرعی همه ما هست که در اجرای هر چه بهتر و کامل تر این فریضه دینی سهیم باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، تشكيل منظم جلسات شوراي امر به معروف و نهي از منكر، آموزش امر به معروف و نهي از منكر براي کارکنان، برگزاري مسابقات فرهنگي ويژه كاركنان و ... را از برنامه هايی عنوان کرد که برای ارتقاء هرچه بیشتر جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در سازمان زیباسازی موثرند.

نویسنده خبر: روابط عمومی. زیباسازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها