اخبار
 انتشار: 01 بهمن 1401
   مشاهده: 76

  آغاز عملیات اصلاح هندسی درجاده ساحلی کیانپارس قبل از پل سفید در منطقه دو

   مدیر منطقه، ضمن تأکید بر اهمیت اصلاح هندسی معابر سطح منطقه، از عملیات اصلاح هندسی در جاده ساحلی کیانپارس قبل از پل سفید خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه دو، رسول جامعی با تأکید بر لزوم روان سازی جریان ترافیک در سطح منطقه اظهار داشت: در تمام شهرها، تصادفات ترافیکی از عمده مشکلاتی است که ایمنی شهروندان را در معرض خطر و تهدید قرار می دهد و خسارات جانی و مالی ناشی از آن، همواره یکی از عوارض ناگوار حمل و نقل در جوامع امروزی به شمار می رود؛ لذا روان سازی و رفع گره های ترافیکی به عنوان یکی از روش های مؤثر در بهبود کیفیت زندگی شهری محسوب می شود؛ به همین دلیل اجرای اصلاحات هندسی در نقاط حادثه خیز و پرخطر از جمله راهکارهای ارائه شده جهت تحقق اهداف مدیریت ترافیک شهری است.
رسول جامعی با اشاره به تعریض صورت گرفته در جاده ساحلی قبل از پل سفید تصریح کرد: به منظور ساماندهی و رفع گره های ترافیکی در جاده ساحلی تعریض خیابان در دستورکار قرار گرفته است.
وی در پایان افزود: اجرای عملیات اصلاح هندسی ممکن است موجب ایجاد اختلال در تردد شهروندان و بروز برخی مشکلات ترافیکی شود که از شهروندان درخواست می کنم با صبر و شکیبایی، ما را تا پایان اجرای این پروژه همراهی نمایند.


نویسنده خبر: محمد احمدکیا
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها