اخبار
 انتشار: 02 بهمن 1401
   مشاهده: 52

  اجرای عملیات لوله گذاری دفع آبهای سطحی در میدان شهید علیخانی

شنبه شب یکم بهمن ماه، عملیات لوله گذاری دفع آبهای سطحی از سوی معاونت خدمات شهری و معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه هفت در میدان شهید علیخانی انجام شد.

  به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ بعد از ظهر شنبه یکم بهمن ماه، عملیات اجرایی لوله گذاری دفع آب های سطحی در میدان شهید علیخانی کوی رمضان از سوی معاونت خدمات شهری و معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه هفت انجام گرفت.
فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز در این خصوص گفت: میدان شهید علیخانی کوی رمضان یکی از نقاط بحرانی و محل تجمع آب های سطحی است که در روزهای بارانی موجبات نارضایتی شهروندان را بهمراه داشته است.
وی اظهار کرد: تجمع آب های سطحی پس از بارش باران به یکی از دغدغه‌های اصلی شهروندان و ساکنان کوی رمضان و همچنین مدیران شهرداری اهواز تبدیل شده بود.
این مقام مسئول در ادامه افزود: در همین راستا شهرداری منطقه هفت در اقدامی جهادی تصمیم به اجرای عملیات لوله گذاری جهت هدایت و دفع آبهای سطحی حاصل از تجمع بارش باران در میدان شهید علیخانی کوی رمضان کرده است.
نجف پور در پایان اشاره کرد: دو عملیات دیگر نیز در همین راستا در بلوار کوی رمضان انجام شده است که امیدواریم با اجرای این پروژه های جدید شاهد آبگرفتگی در میدان شهید علیخانی کوی رمضان به شدت گذشته نباشیم.


نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها