اخبار
 انتشار: 17 بهمن 1401
   مشاهده: 119

  بهره‌مندی از دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان بومی در تولید تجهیزات ترافیکی شهر اهواز

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز از استفاده از شرکت های دانش بنیان برای جلوگیری از سرقت تابلو و تجهیزات ترافیکی در سطح شهر اهواز خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات معاونت حمل و نقل، سلیمانی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز با اشاره به معضل سرقت تجهیزات ترافیکی در سطح شهر گفت: سرقت تجهیزات و امکانات در شهرها به یکی از معضلات مدیریت شهری کلانشهرها تبدیل شده است که این پدیده علاوه بر هدررفت بیت المال و منابع عمومی، آسیب جدی به ایمنی ترافیک شهروندان نیز وارد می کند.

سلیمانی افزود: لذا در راستای حراست از تجهیزات ترافیکی به بررسی توانمندی شرکت های دانش بنیان در زمینه استفاده از تجهیزات کامپوزیتی که فاقد ارزش سرقتی هستند پرداخته شد و خوشبختانه دستاوردهای یکی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید چمران از کیفیت لازم برای بهره گیری در سطح شبکه معابر برخوردار است.

معاون حمل و نقل و ترافیک اظهار داشت: امیدوارم با ورود شرکت‌های دانش‌بنیان و ایده‌ها و راهکارهای نوین این شرکت‌ها، در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری مزین به حمایت از شرکت های دانش بنیان و اشتغال آفرین است، شاهد حذف پدیده سرقت تجهیزات ترافیکی در معابر شهری اهواز باشیم.

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها