اخبار
 انتشار: 17 بهمن 1401
   مشاهده: 243

  بهره‌مندی از دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان بومی در تولید تجهیزات ترافیکی شهر اهواز

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز از استفاده از شرکت های دانش بنیان برای جلوگیری از سرقت تابلو و تجهیزات ترافیکی در سطح شهر اهواز خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات معاونت حمل و نقل، سلیمانی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز با اشاره به معضل سرقت تجهیزات ترافیکی در سطح شهر گفت: سرقت تجهیزات و امکانات در شهرها به یکی از معضلات مدیریت شهری کلانشهرها تبدیل شده است که این پدیده علاوه بر هدررفت بیت المال و منابع عمومی، آسیب جدی به ایمنی ترافیک شهروندان نیز وارد می کند.

سلیمانی افزود: لذا در راستای حراست از تجهیزات ترافیکی به بررسی توانمندی شرکت های دانش بنیان در زمینه استفاده از تجهیزات کامپوزیتی که فاقد ارزش سرقتی هستند پرداخته شد و خوشبختانه دستاوردهای یکی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید چمران از کیفیت لازم برای بهره گیری در سطح شبکه معابر برخوردار است.

معاون حمل و نقل و ترافیک اظهار داشت: امیدوارم با ورود شرکت‌های دانش‌بنیان و ایده‌ها و راهکارهای نوین این شرکت‌ها، در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری مزین به حمایت از شرکت های دانش بنیان و اشتغال آفرین است، شاهد حذف پدیده سرقت تجهیزات ترافیکی در معابر شهری اهواز باشیم.

نویسنده خبر: روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار