اخبار
 انتشار: 20 بهمن 1401
   مشاهده: 269

  بازدید اعضای بسیج مهندسین استان از پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه


پرویزحسینی معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز از آخرین وضعیت پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه و مسائل و مشکلات سد راه این پروژه بودند را مورد بررسی و توضیح دادند.


به گزارش اداره ارتباطات معاونت فنی وعمرانی شهرداری اهواز، پرویز حسینی معاون شهردار اهواز به همراه جمعی از اعضای بسیج مهندسین استان از کارگاه تولید قطعات سگمنت پروژه و تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه بازدید کردند.

حسینی در این بازدید اظهار داشت: قرار داد با قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در سال ۱۳۹۹ در سه بخش احداث تقاطع میدان دانشگاه و میدان جمهوری و مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری اهواز منعقد گردید که با توجه به شرایط پیش آمده تقاطع میدان دانشگاه در اولویت قرار گرفت و شروع بکار کرد.

وی گفت: روند اجرای پروژه درسال گذشته با مشکلات متعدد روبرو بود و خوشبختانه با برنامه ریزی و اهتمام جدی در راستای رفع موانع و مشکلات سد راه تکمیل این تقاطع از سوی شهرداری و قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) صورت پذیرفت و با جابجایی تاسیسات زیر زمینی که باعث شده بود پروژه به کندی پیش رود توانستیم با تعاملی که با دستگاه های مختلف داشتیم این تاسیسات را جابجا و مشکلات را برطرف نماییم.

حسینی بیان داشت: شهرداری اهواز تا اتمام کامل و بهره برداری از این پروژه پای کار است و قطعا با افتتاح این پروژه قبل از اتمام سال موجب خشنودی شهروندان خواهد بود.

لازم بذکر است اين بازديد باهدف آشنايي اعضای بسیج مهندسین باساختارساخت و همچنين روند اوليه ساخت وپیشرفت کارانجام گردید.

درادامه اين بازديداعضای بسیج مهندسین از بخشهاي مختلف سایت، قالب بندی عرشه و مراحل پس تنیده گی کابل های عرشه ديدن كردند. مهندسین مربوطه مراحل ساخت واجرا را در بخشهاي مختلف این تقاطع براي اعضاء تشريح کردند.

نویسنده خبر: نعیم دورقی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها