اخبار
 انتشار: 20 بهمن 1401
   مشاهده: 380

  بازدید اعضای بسیج مهندسین استان از پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه


پرویزحسینی معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز از آخرین وضعیت پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه و مسائل و مشکلات سد راه این پروژه بودند را مورد بررسی و توضیح دادند.


به گزارش اداره ارتباطات معاونت فنی وعمرانی شهرداری اهواز، پرویز حسینی معاون شهردار اهواز به همراه جمعی از اعضای بسیج مهندسین استان از کارگاه تولید قطعات سگمنت پروژه و تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه بازدید کردند.

حسینی در این بازدید اظهار داشت: قرار داد با قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در سال ۱۳۹۹ در سه بخش احداث تقاطع میدان دانشگاه و میدان جمهوری و مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری اهواز منعقد گردید که با توجه به شرایط پیش آمده تقاطع میدان دانشگاه در اولویت قرار گرفت و شروع بکار کرد.

وی گفت: روند اجرای پروژه درسال گذشته با مشکلات متعدد روبرو بود و خوشبختانه با برنامه ریزی و اهتمام جدی در راستای رفع موانع و مشکلات سد راه تکمیل این تقاطع از سوی شهرداری و قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) صورت پذیرفت و با جابجایی تاسیسات زیر زمینی که باعث شده بود پروژه به کندی پیش رود توانستیم با تعاملی که با دستگاه های مختلف داشتیم این تاسیسات را جابجا و مشکلات را برطرف نماییم.

حسینی بیان داشت: شهرداری اهواز تا اتمام کامل و بهره برداری از این پروژه پای کار است و قطعا با افتتاح این پروژه قبل از اتمام سال موجب خشنودی شهروندان خواهد بود.

لازم بذکر است اين بازديد باهدف آشنايي اعضای بسیج مهندسین باساختارساخت و همچنين روند اوليه ساخت وپیشرفت کارانجام گردید.

درادامه اين بازديداعضای بسیج مهندسین از بخشهاي مختلف سایت، قالب بندی عرشه و مراحل پس تنیده گی کابل های عرشه ديدن كردند. مهندسین مربوطه مراحل ساخت واجرا را در بخشهاي مختلف این تقاطع براي اعضاء تشريح کردند.

نویسنده خبر: روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار