اخبار
 انتشار: 22 بهمن 1401
   مشاهده: 511

  راهپیمایی ۲۲ بهمن توسط ناوگان سازمان اتوبوسرانی اهواز سرویس دهی شد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز ، راهپیمایی با شکوه ۲۲بهمن ۱۴۰۱ توسط ناوگان حمل و نقل درونشهری اهواز خدمات دهی شد .
بزاز زاده سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت : راهپیمایی ۲۲بهمن و مراسم باشکوه جشن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در کلانشهر اهواز برگزار شد و ناوگان سازمان اتوبوسرانی همچون سنوات گذشته حمل و نقل مراسم را برعهده داشت.
بزاز زاده افزود : ناوگان سازمان اتوبوسرانی با تمام ظرفیت در مسیرهای رفت از ساعت ۷/۳۰ صبح و در مسیرهای برگشت تا ساعت ۱۳/۳۰ و به صورت رایگان خدمات دهی کرد.
وی در ادامه به نحوه خدمات دهی ناوگان اتوبوسرانی اشاره و خاطرنشان کرد: سرویس دهی از مبادی اصلی خطوط اتوبوسرانی ، تا میدان ساعت در منطقه امانیه آغاز شد و با اتمام مراسم سرویس دهی در مسیرهای بازگشت از بلوار آیت الله بهبهانی انجام شد.
وی در پایان به اجتماع عظیم راهپیمایی اهواز اشاره کرد و گفت : حضور پرشور مردم همیشه در صحنه اهواز موجب شد تا در برخی از مسیرها تعداد اتوبوس ها را افزایش دهیم و با تلاش همکارانم در معاونت اجرایی سازمان ، خدمات دهی با شایستگی به پایان رسید.


نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار