اخبار
 انتشار: 22 بهمن 1401
   مشاهده: 144

  راهپیمایی ۲۲ بهمن توسط ناوگان سازمان اتوبوسرانی اهواز سرویس دهی شد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز ، راهپیمایی با شکوه ۲۲بهمن ۱۴۰۱ توسط ناوگان حمل و نقل درونشهری اهواز خدمات دهی شد .
بزاز زاده سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت : راهپیمایی ۲۲بهمن و مراسم باشکوه جشن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در کلانشهر اهواز برگزار شد و ناوگان سازمان اتوبوسرانی همچون سنوات گذشته حمل و نقل مراسم را برعهده داشت.
بزاز زاده افزود : ناوگان سازمان اتوبوسرانی با تمام ظرفیت در مسیرهای رفت از ساعت ۷/۳۰ صبح و در مسیرهای برگشت تا ساعت ۱۳/۳۰ و به صورت رایگان خدمات دهی کرد.
وی در ادامه به نحوه خدمات دهی ناوگان اتوبوسرانی اشاره و خاطرنشان کرد: سرویس دهی از مبادی اصلی خطوط اتوبوسرانی ، تا میدان ساعت در منطقه امانیه آغاز شد و با اتمام مراسم سرویس دهی در مسیرهای بازگشت از بلوار آیت الله بهبهانی انجام شد.
وی در پایان به اجتماع عظیم راهپیمایی اهواز اشاره کرد و گفت : حضور پرشور مردم همیشه در صحنه اهواز موجب شد تا در برخی از مسیرها تعداد اتوبوس ها را افزایش دهیم و با تلاش همکارانم در معاونت اجرایی سازمان ، خدمات دهی با شایستگی به پایان رسید.


نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها