اخبار
 انتشار: 04 اسفند 1401
   مشاهده: 246

  رئیس سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز: ایجاد فضای سبز پایدار نیازمندهمراهی و حمایت همه جانبه است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری اهواز علی اصغر اسدالهی پنج شنبه_ چهارم اسفندماه_ در جشنواره گل‌های کاغدی اهواز همدل اظهار کرد: سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز با برنامه ریزی در جهت ایجاد فضای سبز پایدار مناسب فضای شهر اهواز و همچنین استفاده از گیاهان مناسب اقلیم و آب و هوای اهواز تلاش می‌کند.

وی افزود: در همین راستا با همکاری معاونت فرهنگی، اجتماعی در همایش گل‌های کاغذی اهواز همدل؛ ۱۲هزار و ۳۱۳ نهال از انواع مختلف مثمر و کاغذی در سطح شهر اهواز کاشته می شود.

رئیس سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز ادامه داد: این پویش به مناسبت ایام شعبانیه آعاز شده است و تا میلاد باسعادت امام زمان(عج) ادامه خواهد داشت تا با کاشت این نهال‌ها به ویژه گل‌های کاغذ زیبایی مناسبی در شهر ایجاد شود با این حال ایجاد فضای سبز پایدار نیازمندهمراهی و حمایت همه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر اهواز هستیم.

وی تاکید کرد: امیدوارم از این جشن‌ها و همایش ها به منظور حساسیت‌زایی و مورد توجه قرار گرفته شدن استفاده شود، با این حال به صورت ساده و صمیمانه برگزار می شوند تا تداوم بیشتر و همراهی و همیاری شهروندان را داشته باشیم.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها