اخبار
 انتشار: 05 اسفند 1401
   مشاهده: 75

  راه اندازی سامانه الکترونیکی کنترل عوارضی در میدان میوه و تره بار الغدیر

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز گفت: استفاده از سیستم‌های الکترونیک در میدان مرکزی میوه و تره بار الغدیر تحت عنوان سامانه الکترونیکی کنترل عوارض، به صورت آزمایشی شروع به کار خواهد کرد .

میثم ایل اسکندری اظهارکرد: به دنبال کاهش زمان سفر و کاهش ایستایی خودروها در محل‌های ورودی عوارضی‌ ، اخذ الکتریکی عوارض به صورت انجام خواهد شد.

وی افزود: با اجرای این امر در سطح گسترده، وسایل نقلیه بدون توقف از گیت‌های عوارضی عبور می‌کنند و هزینه عوارضی از طریق سیستم اخذ می شود.

ایل اسکندری بیان کرد: برای اجرای این امر، برچسب‌هایی روی شیشه جلو خودروها نصب می‌شود و زمانی که خودرو از عوارضی عبور می‌کند، مقدار هزینه عوارضی، متناسب با نوع خودرو به طور اتوماتیک از این برچسب‌ها کسر می‌شود.

این مقام مسئول ادامه داد: طرح آزمایشی پرداخت الکترونیکی در گیت‌عوارضی میدان مرکزی میوه و تره بار الغدیر جهت رفع عیوب احتمالی و بررسی کامل طرح انجام می شود.

وی افزود: در زمینه‌ الکترونیکی شدن این عوارض از ماه‌ها پیش، مطالعاتی دقیق صورت گرفته و ابعاد مختلف این موضوع مورد بررسی و اظهارنظرهای کارشناسی قرار گرفته است تا کار به مرحله‌ فرآیند اجرایی برسد.

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها