اخبار
 انتشار: 05 اسفند 1401
   مشاهده: 134

  رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی : صدور مجوز برای فروش ماهی وملزومات سفره هفت سین از ۱۰ اسفند

به گزارش امور ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی، میثم ایل اسکندری با اعلام این خبر گفت: با توجه به وظیفه و رسالت ذاتی سازمان ساماندهی مشاغل شهری در خصوص ساماندهی دستفروشان و به منظور تحقق یکپارچه و اجرای موفق طرح سفره هفت سین، متقاضیان فروش ماهی و ملزومات سفره هفت سین،می توانند از ۱۰ اسفند سال جاری، جهت دریافت مجوز برای فروش ماهی قرمز و دیگر متعلقات سفره هفت سین به سازمان ساماندهی مشاغل شهری،واقع بلوار آیت ا... بهبهانی –راه بند میدان (ساختمان سابق اتوبوسرانی ) روبه روی میدان بارفروشان سابق مراجعه نمایند.

وی با اشاره به نزدیک شدن به عید نوروز، بیان داشت: جانمایی اولیه جهت راه اندازی غرفه های موقت عرضه و فروش ماهی گلی و مصنوعات تزئینی سفره هفت سین در نقاط مختلف شهر مشخص شده است .

وی از همکاری مناطق هشتگانه و معاونت خدمات شهری جهت ساماندهی مراکز فروش ماهی قرمز در سطح شهر خبر داد و گفت: غرفه ها به صورت متحدالشکل با نصب کتیبه و بنر به شهروندان معرفی می‌شوند و به منظور نظارت و پیگیری شکایات شهروندان غرفه داران دارای کد می باشند .

ایل اسکندری با اشاره به اینکه مهم ترین هدف سازمان جلب رضایت شهروندان و همچنین ارائه خدمات مطلوب به آنان می‌باشد، افزود: نظارت بر روند توزیع ، سازماندهی مطلوب ،ایجاد سازکار ثبت نام و شرایط مساوی از انتخاب محل و جلوگیری از ضایع شدن حق شهروندان برای استفاده از معابر و فضاهای عمومی، ارتقای کیفیت سیما و منظر شهری و بهبود معضلات ترافیکی از موارد مهم و مورد توجه سازمان خواهد در اجرای این طرح خواهد بود.

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها