اخبار
 انتشار: 08 اسفند 1401
   مشاهده: 226

  بازدید صبحگاهی معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز از پروژه های عمرانی


پرویز حسینی معاون فنی و عمرانی با همراهی مدیرکل نظارت صبح امروز دوشنبه ۸ اسفند ماه از دو پروژه عملیات اجرایی روکش آسفالت باند دوم کوی مهدیس و نرده گذاری ساحل رودخانه کارون بازدید کردند.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت فنی و عمرانی شهرداری اهواز، پرویز حسینی گفت: هدف از اجرای این پروژه ها تسهیل در عبور و مرور ساکنین کوی مهدیس و وسایل نقلیه، جلوگیری و مقابله با حوادث احتمالی و امنیت شهروندان بازدید کننده از ساحل کارون ، عملیات احیا و نرده گذاری جدید در شرق و غرب رودخانه کارون بطول 5 کیلومتر، توسط شهرداری اهواز و با نظارت معاونت فنی و عمرانی در حال انجام می باشد.

وی اعلام کرد: روکش آسفالت، لکه گیری و مرمت آسفالت یکی از مطالبات به حق شهروندان و همچنین از اولویت های مدیریت شهری در حوزه ی فنی و عمرانی می باشد که باعث تسهیل و ایمنی بیشتر تردد شهروندان و وسائل نقلیه می گردد.

حسینی در ادامه یادآور شد: در راستای خدمت رسانی به شهروندان و با توجه به فرسودگی آسفالت و همچنین کنده کاری ها و حفاری های انجام شده توسط دستگاه های خدمات رسان در این معابر ، اجرای عملیات روکش و لکه گیری این معابر در دستور کار حوزه فنی و عمرانی شهرداری اهواز قرار گرفته و در حال اجراء می باشد.


نویسنده خبر: نعیم دورقی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها