اخبار
 انتشار: 08 اسفند 1401
   مشاهده: 747

  معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز خبر داد؛ عملیاتی شدن ۸۰۰ هزار مترمربع آسفالت از ابتدای سال جاری تاکنون

به گزارش اداره ارتباطات معاونت فنی و عمرانی شهرداری اهواز ، پرویز حسینی معاون فنی وعمرانی با تشریح آخرین عملکرد اکیپ های آسفالت سطح شهر، عملیات آسفالت در سطح شهر اهواز را در چهار بخش عنوان و خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون عملیات در چهار بخش مشغول بکار بوده است که شامل پیمانکاران طرف قرارداد شهرداری اهواز، مجموعه اکیپ های آسفالتی که از قیر رایگان ناشی از باز آفرینی دریافتی از وزارت راه و شهر سازی فعال شدند، بخشی در غالب طرح محرومیت زدایی و نیز سازمان عمران شهری می باشد.

به گفته ی معاون فنی وعمرانی شهرداری اهواز تا پایان دی ماه میزان آسفالت انجام گرفته در سطح شهر اهواز ۶۵۵ هزار مترمربع است که در سطح مناطق هشتگانه بطور متوسط ۸۵ هزار متر مربع عملیات روکش آسفالت اجراء شده است.

حسینی همچنین از عملیاتی شدن ۸۰۰ هزار مترمربع آسفالت از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: در بهمن ماه سال جاری حدود ۱۵۰ هزار متر مربع عملیات آسفالت در سطح شهر اجراء شد و در مجموع تا این لحظه ۸۰۰ هزار مترمربع آسفالت عملیاتی شده است.

وی افزود: چهار قرارداد آسفالت مُنعقد شده که در صورت صدور مجوز تردد ماشین آلات توسط پلیس راهور، پیمانکاران این چهار قرارداد در مناطق یک، پنج، شش و هفت شروع بکار خواهند کرد.

معاون فنی وعمرانی شهرداری اهواز گفت: هرکدام از این اکیپ ها حدود ۱۶۰هزار مترمربع در مجموع ۶۴۰هزار مترمربع روکش آسفالت را در سطح معابر این مناطق اجرا خواهند کرد.

حسینی اظهار امیدواری کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته حدود یک و نیم میلیون مترمربع تا پایان سالِ مالی ۱۴۰۱ جاری عملیاتی گردد.

وی افزود: مجموعه معاونت فنی و عمرانی شهرداری اهواز اسناد پیمانکاران را برای مناقصه در چهار منطقه ی دو، سه، چهار و هشت، فرستاده است و تا هفته آینده بازگشایی پاکات خواهیم داشت.

نویسنده خبر:
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار