اخبار
 انتشار: 15 اسفند 1401
   مشاهده: 92

  مراسم آماده باش نوروزی همیاران پلیس در اهواز برگزار شد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز گفت: مراسم آماده باش نوروزی همیار پلیس با حضور دانش آموزان در پارک حجاب برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات معاونت حمل و نقل ، سلیمانی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز گفت: مراسم آماده باش نوروزی همیاران پلیس با همکاری معاونت حمل و نقل، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و پلیس راهور یکشنبه 14 اسفندماه در پارک حجاب برگزار شد.

سلیمانی با بیان اینکه این مراسم با حضور رئیس پلیس راهور خوزستان، سرهنگ مهر آفرین رییس اداره آموزش راهنمایی و رانندگی، خانم شکرالهی رییس اداره آموزش ترافیک و مولایی معاون آموزش سازمان فرهنگی شهرداری برگزار شد افزود: نکات ایمنی در عبور و مرور، آموزش واژه های مهم ترافیکی، لزوم استفاده از کمربند ایمنی، نحوه عبور از عرض خیابان و آموزش پنجه ایمنی، نحوه سوار و پیاده شدن از سرویس مدارس، آموزش چراغ راهنمایی و چراغ عابرپیاده و همچنین استفاده از پل عابرپیاده در این مراسم به دانش آموزان آموزش داده شد و در پایان کارت همیار پلیس به آنها اهدا شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک با اشاره به نقش همیاران پلیس در کاهش سوانح و تصادفات انسانی اظهار کرد: موضوع آموزش و بهبود فرهنگ ترافیکی و ارتقاء سطح معلومات دانش آموزان در زمینه مسائل حمل ونقل و ترافیک شهری از دغدغه های حوزه حمل و نقل شهرداری و پلیس راهور است که باید به طور مستمر و جد دنبال شود.

گفتنی است این مراسم با هدف ارتقای آموزشهای شهروندی و آموزش به کودکان و نوجوانان در طرح آماده باش نوروزی برگزار شد.

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها