اخبار
 انتشار: 15 اسفند 1401
   مشاهده: 270

  مراسم آماده باش نوروزی همیاران پلیس در اهواز برگزار شد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز گفت: مراسم آماده باش نوروزی همیار پلیس با حضور دانش آموزان در پارک حجاب برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات معاونت حمل و نقل ، سلیمانی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز گفت: مراسم آماده باش نوروزی همیاران پلیس با همکاری معاونت حمل و نقل، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و پلیس راهور یکشنبه 14 اسفندماه در پارک حجاب برگزار شد.

سلیمانی با بیان اینکه این مراسم با حضور رئیس پلیس راهور خوزستان، سرهنگ مهر آفرین رییس اداره آموزش راهنمایی و رانندگی، خانم شکرالهی رییس اداره آموزش ترافیک و مولایی معاون آموزش سازمان فرهنگی شهرداری برگزار شد افزود: نکات ایمنی در عبور و مرور، آموزش واژه های مهم ترافیکی، لزوم استفاده از کمربند ایمنی، نحوه عبور از عرض خیابان و آموزش پنجه ایمنی، نحوه سوار و پیاده شدن از سرویس مدارس، آموزش چراغ راهنمایی و چراغ عابرپیاده و همچنین استفاده از پل عابرپیاده در این مراسم به دانش آموزان آموزش داده شد و در پایان کارت همیار پلیس به آنها اهدا شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک با اشاره به نقش همیاران پلیس در کاهش سوانح و تصادفات انسانی اظهار کرد: موضوع آموزش و بهبود فرهنگ ترافیکی و ارتقاء سطح معلومات دانش آموزان در زمینه مسائل حمل ونقل و ترافیک شهری از دغدغه های حوزه حمل و نقل شهرداری و پلیس راهور است که باید به طور مستمر و جد دنبال شود.

گفتنی است این مراسم با هدف ارتقای آموزشهای شهروندی و آموزش به کودکان و نوجوانان در طرح آماده باش نوروزی برگزار شد.

نویسنده خبر: روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار