اخبار
 انتشار: 21 اسفند 1401
   مشاهده: 135

  رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اهواز خبر داد: راه اندازی بازارچه های عیدانه شهرداری اهواز

سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اهواز با هدف تسهیل خرید اقلام مورد نیاز شهروندان در آستانه نوروز 1402 اقدام به راه اندازی بازارچه های عیدانه در سطح مناطق اهواز کرد.

ایل اسکندری رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری با بیان این خبر افزود: رویکرد ما کاهش رفت و آمد شهروندان به هسته مرکزی شهر و توزیع خدمات در مناطق مختلف است تا هم از ترافیک کاسته شود و هم در وقت شهروندان صرفه جویی شودو هم برقراری عدالت در بهره مندی همه شهروندان از امکانات شهری صورت گیرد.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری اظهار داشت: مجموعاً 35 غرفه در 7 نقطه از شهر اهواز اقلامی نظیر مرغ و گوشت، میوه و تره بار، گل و گیاه و آجیل و خشکبار را با قیمت هایی بسیار کمتر از بازار آزاد عرضه می کنند.

ایل اسکندری خاطر نشان کرد: برپایی بازارچه های عیدانه با نگاه مثبت شهردار و شورای شهر امکان پذیر شد و نتیجه تلاش جهادی و شبانه روز همکارانم در سازمان بود.

وی از همکاری اتحادیه میوه وتره بار، اتاق تعاون استان و اتاق اصناف در راه اندازی و فرآیند خدمت رسانی به شهروندان در بازارچه های عیدانه شهرداری تقدیر و اظهار امیدواری کرد: در سایه مشارکت و همکاری بین بخشی این قبیل فعالیت ها ادامه یابد.

ایل اسکندری در بخش دیگری از سخنان خود به استقبال شهروندان اهوازی از بازارچه های عیدانه اشاره کرد و گفت: بزرگترین سرمایه ما در مدیریت شهری، اعتماد شهروندان است و امیدواریم با ارتقاء کیفیت خدماتی که ارئه می دهیم، هر روز رضایت مندی عمومی از مدیریت شهری افزایش یابد.

وی عنوان کرد: آدرس بازارچه های عیدانه در فلکه نخل جنب بسیج شهید تندگویان با 5غرفه، چهارشیر ابتدای پل شهید دقایقی با 4 غرفه، پادا رو به روی شهربازی با 8 غرفه، زیر پل شهدای مدافع حرم با 5 غرفه، گلستان پارک شهدای غواص با 5 غرفه، شهرک دانشگاه جنب خدمات شهری منطقه 5 با 4 غرفه، و وهابی انتهای وهابی با 4 غرفه می باشد.

این مقام مسئول در پایان اظهار داشت: گل و گیاه، شکر، میوه و تره بار، صنایع دستی، اقلام مورد نیاز سفره هفت سین، مرغ و گوشت و سایر اقلام اساسی با قیمت های مصوب دولتی در بازارچه های عیدانه شهرداری اهواز ارائه خواهد شد.

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها