اخبار
 انتشار: 01 مهر 1391
   مشاهده: 2019

  جشن بوی ماه مهر در مدرسه حضرت رقیه (ع) منطقه 5

 

جشن آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان دخترانه حضرت رقیه (ع) توسط شهرداری منطقه 5 برگزار گردید.

 

جشن آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان دخترانه حضرت رقیه (ع) توسط شهرداری منطقه 5 برگزار گردید.
براساس این گزارش جش در روز شنبه مورخ 1/7/91 در ساعت 9 صبح با حضور دانش آموزان ، معلمان و اولیاء و همچنین مسئولین محلی برگزار گردید.
در این جشن که آقایان سرهنگ باوی فرمانده سپاه کوت عبداله ، حاج خضیراوی امام جمعه کوت عبداله ، اخلاصی نیا معاون امور اجتماعی وفرهنگی اهواز، معاون آموزشی ناحیه 3 ؛اژدری شهردار منطقه5 حضور داشتند حاج آقا خضیراوی مطالبی را در این خصوص  ابراز داشته اند .
صباحی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 5 گفت: این جشن همزمان با آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس که امسال با هم مقارن شدند باعث شور وشعف بیش از حد در بین مردم شده است . وی در ادامه گفت : در این جشن بخشهای مختلفی همچون نمایش تئاتر آموزش شهروندی ، تقدیر از معلمان نمونه و مدیران نمونه ، مسابقه آموزش شهروندی ، سرود ، خاطره گویی دفاع مقدس..اجرا شد.
صباحی زاده گفت : با توجه به اهمیت ایجاد نشاط وشادابی و توجه به با لا بردن روحیه عمومی شهروندان همچنین برقراری ارتباط نزدیک شهرداری با مردم این جشنهای شاد و مفرح برگزار می شود. از دیگر اهداف ما در برگزاری این جشنها جمع کردن شهروندان دور هم و استفاده از این فرصت جهت ارائه یکسری آموزشها درقالب های مختلف به شهروندان است که می تواند در رشد و پیشرفت شهر موثر باشد.
مدیر امور فرهنگی و اجتماعی افزود : همچنین در حاشیه برگزاری این جشنها ایستگاههای آموزش شهروندی  ، و فرهنگی برپا شده وبه ارائه خدمات به شهروندان می پردازد.
 
این جشن با حضور هنرمندان برتر استان و با اجرای بهزاد خیرالهی بصورت هرچه با شکوهتر انجام گردید.

نویسنده خبر: جواد علیخانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها