اخبار
 انتشار: 10 مرداد 1402
   مشاهده: 267

  شورای سازمان خدمات موتوری برگزار شد

با حضور رضا امینی شهردار اهواز، اعضای شورای سازمان و سرپرست معاونت خدمات شهری، گزارش حسابرسی سازمان خدمات موتوری مورد بررسی قرار گرفت.

امینی شهردار اهواز در این جلسه گفت: سازمان خدمات موتوری از سازمان های مهم شهرداری است که بازوی اجرایی مؤثری در مجموعه خدمات شهری محسوب می شود.

امینی افزود: رعایت موارد مطرح شده در گزارشات حسابرس باعث ایجاد نظم و انضباط مالی در مجموعه و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده خواهد شد.

شهردار اهواز خاطر نشان ساخت: اعلام گزارشات حسابرس و تفریغ بودجه در زمان مقرری که در قانون پیش بینی شده باید سرلوحه فعالیتهای سازمان های زیرمجموعه شهرداری باشد.

امینی افزود: شورای هر سازمان، بالاترین مقام سیاستگذاری در آن مجموعه است و باید مصوبات آن با دقت و حساسیت رعایت شود.

شهردار اهواز در ادامه به اقدامات سازمات خدمات موتوری در سال 1401 و 1402 اشاره کرد و گفت: تعمیر، بازسازی و خرید تعداد زیادی از ماشین آلات مورد نیاز مدیریت شهری از جمله اقدامات مثبت این سازمان در دوره اخیر بوده است.

امینی توضیح داد: ارزش ماشین آلات خریداری شده در یکسال گذشته 620 میلیارد ریال بوده است که ادامه این روند می تواند اثر خوبی بر افزایش رضایتمندی شهروندان داشته باشد.

شهردار اهواز اظهار داشت: خدمت رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار رسالت اصلی سازمان خدمات موتوری است، امینی بر ادامه روند جمع آوری نخاله های ساختمانی در سطح شهر در قالب ستاد ساماندهی پسماندهای ساختمانی تأکید کرد و گفت: در جهت پاکسازی شهر از نخاله های ساختمانی توسط سازمان خدمات موتوری 85 هزار متر مکعب نخاله جمع آوری شده که باید این روند با استفاده از همه ظرفیت ها با سرعت و حجم بیشتری انجام شود.
نویسنده خبر:
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار