اخبار
 انتشار: 17 مرداد 1402
   مشاهده: 201

  حضور مدیر عامل سازمان خدمات موتوری در نمایشگاه ماشین آلات تخصصی خدمات شهری

  مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز از پیگیری تامین کاربری های  تخصصی خدمات شهری خبر داد.


به گزارش اداره ارتباطات سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز، اسماعیل آخوند  شوشتری ، مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز با اشاره به این خبر افزود: در سفر به استان اصفهان و  حضور در نمایشگاه بین المللی مدیریت شهری  و کارخانه ماشین آلات تخصصی خدمات شهری  ، از امکانات و ماشین آلات این واحدهای تولیدی  بازدید به عمل آمد.
وی افزود: در این  بازدید آقای  شمس معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اهواز به همراه آقای اسفندیاری رئیس کمیسیون خدمات شهری ، شانه سازان رئیس کمیسیون حقوقی و املاک و نظارت شورای اسلامی کلانشهر اهواز، جامعی مدیر منطقه ۲، مرادحسینی مدیر منطقه ۶ ، چمن مدیر منطقه یک ، طباطبایی و موسوی و قنواتی معاونین خدمات شهری مناطق ۳ و ۵ و ۲ ، قنبری ناظر عالیه معاونت خدمات شهری شهرداری کلانشهر اهواز  حضور داشتند.


شوشتری در ادامه گفت: در این بازدید  کاربری های تخصصی تولید شده توسط تولید کنندگان داخلی برای ماشین آلات خریداری شده در انتهای سال گذشته مورد نقد ، بحث و بررسی قرار گرفت.


مدیر عامل در پایان گفت: با تجهیز ناوگان سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز به کاربری های تخصصی جدید، سطح کیفی خدمات رسانی شهری ارتقا می یابد و موجب رفاه بیشتر شهروندان اهوازی می گردد.


نویسنده خبر: سید حسین موسوی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار