اخبار
 انتشار: 17 مرداد 1402
   مشاهده: 389

  برگزاری جلسه هماهنگی فرمانده مرزی عراق در چذابه و معاون خدمات شهری شهرداری

   با توجه به وظایف و مسئولیت‌های شهرداری اهواز در پایانه مرزی چذابه، نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی در این خصوص با حضور فرمانده مرزی کشور عراق العمید ابوسیف و علی شمس سرپرست معاونت محیط زیست و خدمات شهری اهواز در مرز کشور عراق موقعیت شیبب برگزار شد.

علی شمس در این نشست افزود: پیاده‌روی حماسی و شکوهمند اربعین حسینی (ع) برای دو ملت شیعه و همسایه ایران و عراق یک مساله مشترک و حائز اهمیت است.

شمس گفت: ابتدا باید از میهمان‌نوازی ملت حسینی عراق که در ایام اربعین، پذیرای میلیون‌ها زائر اباعبدالله از اقصی‌نقاط جهان می‌باشند تقدیر کرد چرا که کار اصلی را آن‌ها انجام می‌دهند.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اهواز افزود: باید دعا کنیم که افتخار و توفیق خادم‌الحسین بودن را در طریق‌الحسین (ع) داشته باشیم.

وی توضیح داد: شهرداری اهواز با همه ظرفیت و توان خود در چارچوب وظایفی که از سوی وزارت کشور و استانداری خوزستان به آن محول شده، فعالیت خواهد کرد.

شمش گفت: در جلسه امروز در حضور فرمانده مرز چذابه کشور عراق العمیدابوسیف و فرماندهان بسیج، مدیران اجرائی و مدیران عامل سازمان‌های شهرداری کلانشهر اهواز، هماهنگی‌های لازم جهت انجام امور طبق برنامه‌ریزی صورت گرفت و امیدواریم خدمات ارائه شده به زوار اربعین حسینی (ع) در امسال با سال‌های گذشته با کیفیت بالاتری ارائه شود.

سرپرست معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اهواز در پایان گفت: نظافت پایانه، جمع‌آوری لحظه‌ای پسماند و تفکیک در محل و ارائه بسته‌های رفاهی و فرهنگی در دستور کار شهرداری اهواز است که از روزهای آغاز پیاده‌روی اربعین تا پایان این رویداد اعتقادی و حماسی ادامه خواهد داشت.


نویسنده خبر: روابط عمومی خدمات شهری
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار