اخبار
 انتشار: 18 مرداد 1402
   مشاهده: 163

  پاکسازي  مسير پياده روي اربعين حسيني 1402 توسط سازمان خدمات موتوري شهرداري اهواز 

      مسير حرکت زائرين اربعين حسيني 1402  در اهواز توسط سازمان خدمات موتوري شهرداري اهواز در حال پاکسازي و مناسب سازي است. 
به گزارش اداره ارتباطات سازمان خدمات موتوري شهرداري اهواز، اسماعيل آخوند شوشتري مدير عامل سازمان خدمات موتوري شهرداري اهواز با اعلام اين خبر افزود : اين عمليات با توجه به نزديک شدن به  ايام اربعين حسيني با جديت و به صورت مستمر در حال انجام است. 
شوشتري گفت : در اين عمليات  که به صورت کامل در حال انجام است  ماشين آلات سازمان خدمات موتوري شهرداري اهواز شامل 3 دستگاه لودر، 3 دستگاه کمپرسي ، 2 دستگاه گريدر، يک دستگاه بيل مکانيکي و دو دستگاه تریلی کمپرسی بکارگيري شده اند. 
مدير عامل در ادامه بيان کرد: اين عمليات در دو  مسير سه راه خرمشهر تا ملاشيه به طول 10کيلومتر و سه راه خرمشهر تا عين دو به طول 5 کليومتر در دو باند رفت و برگشت در حال انجام مي باشد. 
وي عنوان کرد: با توجه به اينکه اهواز در مسير زائرين هموطن و کشورهاي همسايه است ،تمهيدات لازم براي آماده سازي مسير براي استقبال از اين عزيزان در نظر گرفته شده است. 
مدیر عامل افزود: متاسفانه در مسیرهای اشاره شده  حجم بسیار زیادی از پسماندهای ساختمانی که تخمین زده می شود در حدود 6 هزار متر مکعب باشد رها سازی شده اند که پیش بینی کرده ایم  ظرف مدت 10 روز جمع آوری و به محل های مجاز جهت تخلیه حمل گردند.
شوشتری گفت : این عملیات در قالب دو اکیپ در حال انجام می باشد و به گونه ای برنامه ریزی شده است تا حداکثر توان و بازدهی از ماشین آلات برای اتمام به موقع پروژه بدست آید.
شوشتري در پايان از تلاش و کوشش کارکنان سازمان خدمات موتوري حاضر در پروژه تشکر و قدرداني کرد.


نویسنده خبر: سید حسین موسوی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار