اخبار
 انتشار: 05 شهریور 1402
   مشاهده: 118

  آماده‌سازی پایانه های مسافربری برای استقبال از زائران اربعین حسینی (ع)

به گزارش واحد ارتباطات سازمان پایانه های شهرداری اهواز، مدیرعامل سازمان پایانه‌های شهر اهواز از برپایی موکب جهت خدمت رسانی بهتر به زائرین اربعین حسینی (ع) خبر داد

وی با اعلام این خبر افزود: تمهیدات لازم در پی افزایش سفر زائران اربعین دیده شده است. پایانه های کلان شهراهواز محل اعزام زائران عتبات عالیات در طول سال‌های اخیر بوده است که  با نزدیک شدن به مراسم اربعین این سفرها افزایش می‌یابد و امسال نیز با توجه به حجم بالای متقاضیان حضور در این مراسم معنوی ، امکانات مناسب تری نسبت به سال های قبل در پایانه های مسافربری شهر اهواز به کار گرفته شده است.

راهنورد در این خصوص افزود: بازسازی کامل سرویس های بهداشتی ،زیبا سازی فضای پایانه ها،ساخت نمازخانه جدید در پایانه سیاحت ،تقویت سیستم های خنک کننده موجود و همچنین برپایی موکب پیش از گسیل خیل زوار در دستورکار سازمان قرار گرفت و سعی کردیم فضای مناسب برای استقرار چند ساعته مسافران فراهم کنیم.

وی  در پایان گفت:تمامی تلاش همکاران ما ارائه خدمات شایسته به زوار گرامی است که در شرایط طاقت فرسای تابستان جنوب همواره دعوت به زیارت سرور و سالار شهیدان را لبیک می گویند.

 


نویسنده خبر: احمد رضا ساکبی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار