اخبار
 انتشار: 09 شهریور 1402
   مشاهده: 191

  رئیس سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز: در حال ارتقاء ناوگان خودرویی شهرداری هستیم

٨۵ هزار مترمربع نخاله ساختمانی از سطح شهر جمع‌آوری شد
رییس سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز گفت: ارتقاء توانایی و سطح لجستیک و ماشین آلات ناوگان شهرداری از اهداف و برنامه کاری ما بوده که در حال بازسازی و خریداری ماشین‌آلات برای شهرداری اهواز هستیم.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری اهواز؛ اسماعیل آخوند شوشتری عصر چهارشنبه ٨ شهریورماه در حاشیه نمایشگاه گرامیداشت هفته دولت با اشاره به کارخانه بازیافت نخاله های ساختمانی اظهار سلام کرد: این کارخانه تمام پرتابل است که قابلیت جابه جایی به تمام نقاط شهر را دارد.

وی افزود: کارخانه بازیافت زباله از سه قسمت فک خرد کن، تفکیک و جدا کننده خاک بازیافتی، تشکیل شده و حجم کار این دستگاه در هر ساعت ١٠ تن نخاله است که کار مونتاژ آن به اتمام رسیده و در مراحل پایانی است.

رییس سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز با بیان اینکه ماشین‌آلات تخصصی را برای سازمان خریداری کرده‌ایم، افزود: از اسفندماه سال گذشته ماشین‌آلات عمرانی از جمله لودر و گریدر، و در کنار آن کامیون و کامیونت هایی جهت حمل کارخانه بازیافت نخاله، خریداری شده است.

وی در خصوص خدمات رسانی به زائرین مرز چذابه، گفت: قسمتی از ماشین آلات خدماتی را به مرز چذابه اختصاص داده‌ تا در حوزه نظافت، جمع آوری زباله و پاکسازی گندزدایی خدمات رسانی کنند.

آخوند شوشتری از سایر اقدامات انجام شده سازمان خدمات موتوری شهرداری به پیاده روی مشایه اشاره کرد و گفت: مسیر را از جاده ملاشیه تا عین دو بهسازی و پاکسازی کرده و نخاله های ساختمانی آن جمع آوری شده است.

وی خاطر نشان کرد: از اسفندماه سال گذشته تا فرودین ماه سال جاری در طول ٢ ماه سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز ٨۵ هزار متر مربع خاک نخاله ساختمانی را از سطح شهر جمع آوردی کردیم

رییس سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز: هدف ما این است که بتوانیم توانایی و سطح لجستیک و ماشین آلات ناوگان شهرداری را ارتقا داده و به نسبت ایده‌آل برسانیم.

وی با بیان اینکه سازمان خدمات موتوری تامین ٢۵ درصد ماشین آلات عمرانی حوزه خدمات شهری را برعهده دارد، گفت: ناوگان موتوری در سنوات گذشته روند فرسایشی داشته که با تصمیمات مدیریت شهری این ناوگان در حال ارتقا است که در حال بازسازی و بهسازی و خریداری ماشین‌آلات هستیم تا در اختیار مجموعه شهرداری اهواز قرار گیرد.

نویسنده خبر:
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار