اخبار
 انتشار: 22 شهریور 1402
   مشاهده: 289

  تشریح عملکرد و برنامه های آتی سازمان پایانه ها در مصاحبه مدیرعامل سازمان با صدای شهر

   به گزارش اداره ارتباطات سازمان پایانه های شهرداری اهواز  پوریا راهنورد مهمان رادیو صدای شهر اهواز شد و به سوالات مردمی در خصوص عملکرد سازمان پاسخ داد.

مدیرعامل سازمان پایانه ها در دو نوبت صبح و بعد از ظهر به صورت تلفنی و حضور در استودیو پخش زنده رادیو شهر، عملکرد و برنامه های آتی سازمان را برای شهروندان ارائه کرد.

پوریا راهنورد ضمن عرض تسلیت ایام اربعین حسینی به معرفی سازمان پایانه ها و تشریح خدماتی که به شهروندان ارائه می نماید پرداخت.

وی پایانه های مسافربری ،پارکینگ های عمومی سطح شهر و همچنین مدیریت دو مرکز معاینه فنی خودرو را از جمله خدمات این سازمان معرفی کرد.

 

راهنورد افزود: سازمان پایانه ها در دوسال گذشته برخلاف سال های قبل عملکرد بسیار چشمگیر و فزاینده ای در حوزه عمرانی داشت. از جمله این اقدامات می توان از بازسازی و ساخت دیوار ورودی پایانه شرق با معماری سنتی خاص اقلیم استان خوزستان نام برد.

 

وی افزود: باتوجه به نیاز پایانه ها و همچنین درخواست رانندگان خودرو های سواری، ساخت سایبان جهت خدمات دهی بهتراین قشر زحمت کش در دستور کار قرار گرفت.

 

مدیرعامل سازمان پایانه ها ادامه داد: این سازمان همچنین با بازسازی سرویس های بهداشتی در پایانه ها ، افزایش و تعمیر سیستم های خنک کننده توانست رضایت مندی بالایی را ایجاد نماید که این ابتدای راه تحول در پایانه ها می باشد.

 

وی در خصوص راه اندازی موکب سیدالشهدا در پایانه سیاحت و خدمات دهی به زائرین حسینی(ع) نیز گزارشی ارائه کرد.

 


نویسنده خبر: احمد رضا ساکبی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار