اخبار
 انتشار: 05 مهر 1402
   مشاهده: 76

  عملیات اجرای اصلاح هندسی جنب دادگاه شهید تندگویان

عملیات اجرای اصلاح هندسی جنب دادگاه شهید تندگویان واقع در کوی عامری از سوی اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۷ آغاز شد.

  به گزارش اداره ارتباطات منطقه ۷ شهرداری اهواز؛ شب گذشته سه‌شنبه ۴ مهرماه عملیات اجرای اصلاح هندسی جنب دادگاه شهید تندگویان از سوی اداره حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه انجام شد.


فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه ۷ شهرداری اهواز در این رابطه گفت: ابتدا طرح اجرای اصلاح هندسی انتهای خیابان شریعتی جنب میدان خرمکوشک در شورای ترافیک از سوی اداره حمل و نقل و ترافیک این مجموعه ارائه شد.


وی با بیان اینکه این موضوع یکی از درخواست‌های متعدد شهروندان جهت کاهش بار ترافیکی این معبر بوده است، افزود: وجود شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب بعنوان یکی از بزرگترین شرکت های جمهوری اسلامی ایران و دادگاه شهید تندگویان در این معبر و همچنین تردد خودروهای عبوری از محله نیوسایت از دلایل ایجاد بار ترافیکی بوده است که با ارجاع موضوع به کمیسیون شورای ترافیک دستورات لازم جهت اصلاح هندسی در این معبر اخذ شد.


این مقام مسئول در پایان اظهار کرد: امیدواریم با اجرای اصلاح هندسی در محدوده این معبر از سوی اداره حمل و نقل و ترافیک مجموعه شهرداری منطقه ۷ شاهد کاهش بار ترافیکی و تسهیل در عبور مرور خودروها باشیم.


نویسنده خبر: میلاد معصومی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار