اخبار
 انتشار: 16 مهر 1402
   مشاهده: 318

  تاکید شهردار اهواز بر لزوم رفع بی‌نظمی‌های شهر در آیین آغاز به کار یگان انتظامی شهری در اهواز

شهردار اهواز با اشاره به آغاز به کار یگان انتظامی شهرداری با همکاری نیروی انتظامی، هدف فعالیت این یگان را نظم‌بخشی بیشتر به محیط شهری اهواز برشمرد.

رضا امینی در مراسم آغاز فعالیت یگان انتظامی شهرداری اهواز که (۱۶ مهرماه) در اجراییات شهرداری منطقه یک برگزار شد، با تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: با هماهنگی معاونت خدمات شهری شهرداری اهواز و با همت و تلاش فرماندهی فراجای خوزستان و همکارانشان، امروز یگان انتظام‌بخشی شهرداری اهواز فعالیت خود را آغاز کرد.

وی افزود: هدف از فعالیت این یگان، نظم‌بخشی بیشتر به محیط شهری اهواز است. متاسفانه شاهد برخی بی‌نظمی‌های شهری هستیم و به دلیل ناهماهنگی‌ها و سوءاستفاده افراد فرصت‌طلب، شرایط ناهنجاری در شهر ایجاد شده است.

شهردار اهواز گفت: امیدواریم با همت، تعامل و همدلی واقعی طرفین شهرداری و نیروی انتظامی، شاهد تغییرات در نظم شهری و بهبود شرایط محیط زندگی مدرن باشیم.

وی عنوان کرد: انتظار می‌رود بخش‌های مختلف در دستگاه قضایی و مدیریت استان خوزستان در زمینه نظم‌بخشی شهری و موضوعات مرتبط با ارتقای کیفیت زندگی مردم در شهر، همکاری و همراهی لازم را داشته باشند تا این اقدامات منجر به افزایش سرمایه اجتماعی شود.

نویسنده خبر: روابط عمومی خدمات شهری
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار