اخبار
 انتشار: 17 آبان 1402
   مشاهده: 689

  سرپرست اداره کل سرمایه انسانی شهرداری اهواز منصوب شد

طی حکمی از سوی شهردار اهواز، محمد جواد جعفری سرپرست اداره کل سرمایه انسانی شهرداری اهواز شد.

متن حکم آقای جعفری به شرح ذیل است:

جناب آقای محمد جواد جعفری
سلام علیکم
سرمایه اصلی انقلاب اسلامی مردم بصیر و آگاهی هستند که از هر نظر شایسته خدمت صادقانه و بی منت اند و برای تحقق این امر رسیدگی به امور کارکنان نهادها و دستگاههای اجرائی مانند شهرداری لازم و ضروری است سرمایه اصلی شهرداری اهواز نیز کارکنان خدوم و ارزشمند آن است که رسیدگی به مشکلات آنان و تبیین قانون و چهارچوبهها و ضوابط و الزامات قانونی و آگاهی آنان نسبت به حقوق قانونی اعتماد و همراهی آنان را تقویت خواهد کرد استفاده از سامانه مدیریت سرمایه انسانی از جمله اقدامات مفیدی است که در راستای ساماندهی و برقراری عدالت در این دوره از مدیریت شهرداری انجام شده و لازم است ضمن استقرار کامل آن و رفع نواقص احتمالی مربوطه، اقدامات لازم جهت برخورداری عوامل سخت کوش و ساعی از فرصتهای قانونی انجام و به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده پیش بینی های ضروری صورت پذیرد.

نظر به سوابق و توانمندیهای جنابعالی بموجب این ابلاغ بعنوان سرپرست اداره کل سرمایه انسانی شهرداری منصوب می گردید. لازم است با برنامه ریزی دقیق علمی و کاربردی همچنین بهره گیری موثر از ظرفیتها و سرمایههای انسانی خلاق و متعهد، جهت تحقق اهداف سازمانی بویژه مدیریت هوشمند سرمایه های سازمانی اجتماعی انسانی و فیزیکی تلاش نمائید.
- رعایت قانون نظم و مقررات اداری
بهره وری در جذب نگهداشت و ارتقاء سرمایه انسانی
تکریم کارکنان و همکاران عزیز بویژه بازنشستگان محترم با حُسن خلق و صبر و شکیبائی - همدردی و همراهی با همکارانی که از مشکلات معیشتی و شغلی دچار نگرانی هستند. - تکمیل استقرار سامانه مدیریت سرمایه انسانی شهرداری
- ارتقاء دانش کاربردی کارکنان و مدیران
- حرکت جدی به سمت عدالت اداری
- تقویت زمینه های رفاهی کارکنان
از جمله موارد مورد تاکید در آن اداره کل می باشد امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره مندی از مبانی دین مبین اسلام و سیره اهلبیت عليهم السلام، تاكيدات امام راحل عظيم الشأن ومنويات رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی خصوصاً در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در ارائه خدمات بی وقفه به شهروندان موفق و موید باشید.

گفتنی است پیش از این علی مطهر این سمت را بعهده داشت.

نویسنده خبر:
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار