اخبار
 انتشار: 22 آبان 1402
   مشاهده: 187

  برگزاری جلسه میدانی شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان و شهرداری اهواز در حصیرآباد

صبح روز گذشته یکشنبه بیست و یکم آبان ماه جلسه‌ای بصورت میدانی با حضور حجت الله زارع‌زاده عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز، فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه ۷ شهرداری اهواز و ظاهرزاده مدیر پروژه‌های آب و فاضلاب استان خوزستان در کوی حصیرآباد خیابان احتشام برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه ۷ شهرداری اهواز؛ صبح روز یکشنبه بیست و یکم آبان ماه جلسه‌ای با حضور عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز، مدیر منطقه ۷ و مدیر پروژه‌های آب و فاضلاب استان خوزستان و برخی از اهالی حصیرآباد به صورت میدانی برگزار شد.

بر پایه این گزارش، بعد از پیگیری‌های اهالی کوی حصیرآباد خیابان احتشام در خصوص گرفتگی و پس زدگی فاضلاب خیابان احتشام، جلسه‌ای به صورت میدانی با حضور مدیران شهرداری اهواز و مدیران آب و فاضلاب جهت مرتفع کردن این مشکل برگزار شد.

در این بازدید اهالی کوی حصیرآباد خیابان احتشام یکی از مشکلات عدیده خود را که پس زدگی و ورود فاضلاب به سطح معابر است مطرح کردند که موضوع از سوی کارشناسان حوزه شهری و آب و فاضلاب پیگیری و بررسی شد.

در ادامه این جلسه مقرر شد تا ابتدا اداره آب و فاضلاب استان خوزستان نسبت به لایروبی خطوط فاضلاب این معبر اقدام و در صورت عدم بازگشایی این خطوط نسبت به تعویض و لوله گذاری مجدد قبل از بارندگی های آتی اقدام نمایند.

در پایان گفتنی است فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه ۷ شهرداری اهواز به همراه ظاهرزاده از دیگر پروژه‌های اجرایی آب و فاضلاب استان خوزستان در سطح منطقه ۷ بازدید به عمل آوردند.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار