اخبار
 انتشار: 27 آبان 1402
   مشاهده: 64

  در نشست بصیرتی و روشنگری منطقه 7 مطرح شد: جنگ شناختی هدف در نابودی اعتقادات مردم دارد

صبح امروز شنبه بیست و هفتم آبان ماه جلسه نشست بصیرتی و روشنگری جهاد تبیین در پایگاه بسیج شهرداری منطقه ۷ اهواز برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه ۷ شهرداری اهواز؛ این جلسه که به محوریت پایگاه بسیج شهرداری منطقه ۷ و با حضور حجت الاسلام والمسلمین فرخ منش معاونت عقیدتی پایگاه شهرداری اهواز و اعضای بسیج پایگاه مقاومت بسیج شهرداری منطقه ۷ برگزار شد، در خصوص موضوع جنگ شناختی بحث و گفتگو صورت گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین فرخ منش معاونت عقیدتی سیاسی پایگاه بسیج شهرداری اهواز در این جلسه گفت: جنگ شناختی امروز با جنگ سخت بسیار متفاوت است، جنگ شناختی ابتدا بر افکار مردم و در مراحل بعد بر اخلاق و رفتار عموم شهروندان تاثیر می‌گذارد.
وی در ادامه توضیح داد: واقعیتی که ما می‌پنداریم با واقعیتی که دیگران می‌پندارند متفاوت است، در واقع واقعیت از دیدگاه افراد متفاوت است و ما باید در این رابطه هوشیار باشیم و دوستان و خانواده و رفقای خود را از گزند دشمنان حفظ کنیم.

این مقام مسئول حوزه عقیدتی و سیاسی پایگاه بسیج شهرداری اهواز افزود: جنگ نرم به فرهنگ مردم صدمه وارد می‌کند ولیکن جنگ شناختی عمق اعتقادات مردم را مورد هدف و هجمه قرار می‌دهد به طوری که بنیان خانواده و اعتقادات را از ریشه نابود می‌کند به طور مثال می‌توان گفت که طرف چهره مذهبی دارد ولیکن لامذب است.

فرخ منش در پایان خاطرنشان ساخت: در این روزهای سخت که دشمن با تمام امکانات خود و با جنگ نرم و جنگ شناختی یک جنگ ترکیبی را علیه ملت ما آغاز کرده است بیشتر باید هوشیار باشیم و خانواده را حفظ کنیم.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار