اخبار
 انتشار: 08 دی 1402
   مشاهده: 60

  پیام سرپرست مرکز علمی کاربردی شهرداری اهواز به مناسبت 9دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

سرپرست این مرکز آقای مهندس مهدوی نصر به مناسبت سالروز 9دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز ،سرپرست این مرکز آقای مهندس مهدوی نصر به مناسبت سالروز 9دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت پیامی صادر کرد.
در متن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
خالق حماسه ماندگار 9 دی ، ملت ایران است که با الهام از هدایت الهی ، موفق شد با حضوری به هنگام در صحنه با بصیرت انقلابی، بزرگترین ، پیچیده ترین و شکننده ترین فتنه تاریخ علیه نظام دینی و ولایی را در هم شکند نهم دی یکی از زیباترین روزهای تاریخ حیات بشر است ، حماسه ای که ملت بزرگ ایران اسلامی به صورت خود جوش خلق کردند و هرگز از حافظه تاریخ پاک نخواهد شد.
حماسه 9 دی را باید روز شکوه میثاق مردم با ولایت و تجدید پیوند امت با امام خود و روز یاس و ناامیدی دشمنان در به ثمر رساندن توطئه علیه سنگر ولایت دانست.
حضور ملت ایران در روز نهم دی سال 88، اقتدار و استحکام نظام و گفتمان انقلاب اسلامی را نزد دوستان و دشمنان افزایش داد و به جهانیان ثابت کرد مردم و نظام اسلامی در پرتو ولایت فقیه یک حقیقت واحد هستند و از چنان ظرفیت و اقتداری برخوردارند که به راحتی هر توطئه ای را خنثی می‌سازند.
نقش داهیانه، روشنگری ها و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) در خنثی سازی فتنه عمیق و پیچیده سال88 و خلق حماسه بزرگ 9 دی بر کسی پوشیده نیست و بدون شک رهبری ایشان زمینه ساز اصلی برای حضور میلیونی در راهپیمائی بزرگ آن روز و تداوم روحیه انقلابی و فتنه ستیزی در جامعه بوده است.
اینجانب، ضمن گرامیداشت سالروز نهم دی ماه، "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" همچون سایر آحاد ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی و با تأکید بر پیروی از آرمان های مقدس بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و تجدید پیمان با رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای متعهد خواهیم بود تا با بصیرت در راستای اهداف انقلاب اسلامی گام و حرکت نمائیم.

روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اهواز

نویسنده خبر: مجتبی کیانی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار