اخبار
 انتشار: 20 دی 1402
   مشاهده: 271

  آیین رونمایی از ۲۰ دستگاه اتوبوس درون‌شهری و کارواش شستشوی مکانیزه اتوبوس ها برگزار شد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز ، آیین رونمایی از ۲۰ دستگاه اتوبوس آتروس و کارواش شستوشوی مکانیزه اتوبوس ها ، در توقفگاه شهید رجایی برگزار شد.
مراسم بهره برداری از ۲۰ دستگاه اتوبوس جدید و کارواش شستوشوی مکانیزه اتوبوس ها ، با حضور یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ، مدیران و معاونین شهرداری و سرپرست ، معاونین و کارشناسان سازمان اتوبوسرانی در محوطه توقفگاه شهید رجایی برگزار گردید.
امیر آهن جان سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت : ۲۰ دستگاه اتوبوس جدید از شرکت ایرانخودرو دیزل با نام تجاری آتروس در روزهای گذشته به همت شبانه روزی کارکنان سازمان اتوبوسرانی وارد کلانشهر اهواز شد و امروز مورد رونمایی و بهره برداری قرار گرفتند.
آهن جان افزود : پس از این مراسم اتوبوس ها بصورت مستقیم به خطوط شهری و مناطق کم برخوردار و محروم اضافه و خدمات دهی به شهروندان شریف را آغاز خواهند کرد .
وی با اشاره به افتتاح و بهره برداری از یک دستگاه کارواش شستوشوی مکانیزه اتوبوس ها ، خاطرنشان کرد : نظافت و تمیزی اتوبوس ها یکی از درخواست های همیشگی شهروندان است و امروز با آغاز بکار شستوشوی مکانیزه اتوبوس ها ، این دغدغه همگانی رفع خواهد شد.
 


نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار