اخبار
 انتشار: 04 بهمن 1402
   مشاهده: 97

  مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز خبر داد: ایجاد باغچه های صخره ای و استقبال از بهار 1403

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز چهارشنبه 4 بهمن جلسه ای به ریاست علی اصغر اسدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز با حضور ناظرین فضای سبز این سازمان و مسئولین فضای سبز مناطق هشتگانه درخصوص ایجاد گلکاری و احداث باغچه های صخره ای استقبال از نوروز 1403 در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

  علی اصغر اسدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، در این خصوص گفت : یکی از اصول مهم در سیستم مدیریت، هدف گذاری و برنامه ریزی است. در واقع یک مدیر یا مسئولی بدون برنامه ریزی در کار خود موفق نخواهد شد و همیشه مشکلاتی پیرامون کارهای او بوجود خواهد آمد.
وی با بیان اینکه مسئولین فضای سبز مناطق باید برنامه مدون در خصوص حفظ و نگهداری، اجرای باغ صخره ای ، کاشت نهال، اجرای فلاور باکس،بهسازی سرویس های بهداشتی،پاکسازی بوستان ها، روشنایی پارک ها، بهسازی ایستگاه های پمپاژ، مبلمان پارکی و ایجاد فرش گل (در ابعاد بزرگ) تا قبل از اتمام سال جاری جهت استقبال از بهار را در برنامه کاری خود داشته باشند.


این مقام مسئول با اشاره به فعال سازی هرچه سریعتر نیروهای مناطق هشتگانه جهت اجرای طرح باغچه های صخره ای و گلکاری در سطح مناطق شد.و همچنین مهندس حویزاوی مدیر فنی و طراحی سازمان مراحل اجرای باغچه های صخره ای و گلکاری را به صورت پایش تصویری و عملی به اجراء گذاشت.
اسدالهی در پایان خاطرنشان کرد : امسال با رویکردی متفاوت و نوین به استقال بهار خواهیم رفت و همچنین از زحمات مسئولین فضای سبز تقدیر و قدردانی بعمل آوردند.


نویسنده خبر: روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار