اخبار
 انتشار: 08 بهمن 1402
   مشاهده: 91

  ارتباط رادیویی و زیرساخت نرم افزاری تعمیرگاه مرکزی سازمان اتوبوسرانی راه اندازی شد

    به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز ، در راستای اتصال تعمیرگاه اتوبوس های سازمان اتوبوسرانی به شبکه یکپارچه شهرداری اهواز، ارتباطات رادیویی برقرار شد.


امیر آهن جان سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت : امروز با راه اندازی ارتباطات رادیویی و اتصال به شبکه سراسری شهرداری کلانشهر اهواز در بخش های انبارداری ، مالی و اقتصادی ، میزان تعمیرات و در نهایت حفظ و نگهداری اموال سازمان ، می توانیم بیش از گذشته گام های موثری برداریم.


آهن جان با اشاره به گسترش و پیشرفت علم در جهان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه قسمت تعمیرگاه مرکزی اتوبوس های سازمان اتوبوسرانی از لحاظ مکانی فاصله زیادی با قسمت اداری سازمان دارد و ارتباط های لازم در مجموعه های اداری ، معاونت اجرایی ، معاونت فنی و مدیریت فعالیت ها و اقدامات به صورت سنتی و دستی انجام می گرفت ، لذا بر آن شدیم تا ارتباطات رادیویی و شبکه سراسری شهرداری اهواز را در جهت برقراری ارتباط در کوتاه ترین زمان ممکن و بر خط (آنلاین) انجام دهیم.


وی افزود: در حال حاضر موجودی کالاها در انبار ، میزان تعمیرات و ورود و خروج اتوبوس ها با بهره گیری از نرم افزارهای مطمئن و در راستای یک نظام هماهنگ و قابل دسترس انجام می شود.
 


نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار