اخبار
 انتشار: 09 بهمن 1402
   مشاهده: 215

  بازدید قائم مقام شهردار اهواز از سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی

   قائم مقام شهردار اهواز در این بازدید ضمن ابراز رضایت از عملکرد سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی گفت: رضایت شهروندان از مجموعه ی مدیریت شهری با ارایه خدمات مطلوب و با کیفیت حاصل خواهد شد و تلاش مجموعه شهرداری نیز محقق کردن مطالبات شهروندان فهیم اهوازی است.

قائم مقام شهردار اهواز افزود: با سیاست‌گذاری‌های کلان در سازمان ساماندهی مشاغل، اقدامات بسیار خوبی در زمینه‌های مختلف همچون اشتغال و رفع نیازهای شهروندان با ایجاد بازارچه های مختلف انجام‌شده است.

به گزارش دفتر قائم مقام شهردار اهواز، پرویز حسینی در دیدار و گفتگو با رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری با تأکید بر اهمیت جایگاه این سازمان در رفع نیازهای شهروندان اظهار داشت: تمرکز بر اقدامات محله محوری و مشاغل خانگی با محوریت محله در قالب بازارهای محله، به‌عنوان راهکاری مهم برای ایجاد اشتغال و افزایش سطح ارائه خدمات محسوب می‌شود.

وی رویکرد محله محوري با هدف ارائه خدمات و نیز توجه به زندگی شهری و ارتقای آن در تمام جوانب را ضروری دانست و افزود: نخستین گام برای فراهم شدن زمینه‌های همکاری و مشارکت اجتماعی مردم، اتخاذ رویکرد مدیریتی محله محوری است.


نویسنده خبر: روابط عمومی حوزه شهردار
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار