اخبار
 انتشار: 10 بهمن 1402
   مشاهده: 127

  بازدید میدانی مدیر منطقه شش از اجرای پروژه های عمرانی این منطقه

سید رشید شجاعی نژاد مدیر منطقه شش به همراه معاون فنی و عمرانی ،معاون حمل نقل وترافیک منطقه ومسئولین خدمات شهری منطقه از روند اجرای پروژه های منطقه بازدید کرد و دستوراتی را نسبت به تسریع و پیشرفت فیزیکی این پروژه ها، صادر کرد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه شش اهواز سیدرشید شجاعی نژاد در بازدید از پروژه های فنی و عمرانی وترافیکی سطح این حوزه عنوان کرد: اجرای تمامی پروژه ها در راستای توسعه و تقویت زیرساخت های این منطقه خواهد بود و بهبود و کیفیت و بهسازی معابر به عنوان اساسی ترین دغدغه شهروندان، به طور ویژه مورد بررسی و در دستور کار قرار گرفته است.
شجاعی نژاد صبح امروز در راستای راهبردی کردن زیر ساختهای معابر سطح منطقه شش، از روند اجرایی عملیات زیر سازی غزنوی شمالی،عملیات تعویض جداول فرسوده آیلند خیابان غزنوی جنوبی و پروژه اصلاح هندسی و بهسازی دور برگردان بلوارشهید سید مهدی موسوی(بلوار۶۸متری ) بازدید کرد.
سید رشید شجاعی نژاد هدف از این بازدید را بررسی نیازها و ارائه راه کارهای کارشناسی شده جهت ارائه خدمات و رفع نیازهای شهروندان برشمرد و بیان کرد: آشنایی با دغدغه های شهروندان، مشکلات محلات و سرعت بخشیدن در اجرای پروژه ها و اجرای سیاست های کلان مدیریت شهری و همسویی و همراهی شهروندان با مجموعه شهرداری از جمله مهمترین اهداف این بازدید برشمرد.
وی درحاشیه این بازدید، اذعان داشت: تمامی پروژه ها در راستای رضایتمندی شهروندان این منطقه بوده و ان شاءالله با تمام توان نسبت به تقویت زیرساخت ها و اجرای پروژه های عمرانی با جدیت دنبال خواهدشد.

نویسنده خبر: سلیمه حمادی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار