اخبار
 انتشار: 11 بهمن 1402
   مشاهده: 77

  عملیات اجرایی اصلاح هندسی تقاطع غزنوی فعال شد

عملیات اجرایی اصلاح هندسی تقاطع خیابان غزنوی واقع در بلوار 68 متری اجرایی شد .


به گزارش اداره ارتباطات منطقه 6 شهرداری اهواز ، سید رشید شجاعی نژاد مدیر منطقه با اعلام این خبر گفت : عملیات اجرایی اصلاح هندسی با هدف کاهش حوادث رانندگی ، دسترسی آسان و رفع موانع و مشکلات ترافیکی در جهت رفاه حال شهروندان در تقاطع غزنوی روبروی بهداشت فعال شد .
شجاعی نژاد با اشاره به اینکه طرح های اجرایی و ساماندهی تقاطعها از جمله ارکانهای مهم و لازم در جهت رفع مشکلات ترافیکی می باشد گفت :اصلاحات هندسی تقاطعها و دور برگردانها در کاهش تصادفات و تخلفات ترافیکی و همچنین افزایش ضریب ایمنی و در نتیجه روان سازی ترافیک بسیار تاثیر گذار است .
وی گفت نتایج مثبت و تاثیر گذار اصلاحات هندسی زمانی بیشتر خود را نشان می دهد که رفتارهای ترافیکی شهروندان که از عوامل مهم در کاهش یا افزایش بار ترافیکی و حوادث جاده ای چه درون شهری و چه برون شهری می باشد ، نیز همزمان و هماهنگ با اصلاحات انجام شده ساماندهی شود .
شجاعی نژاد خاطر نشان کرد : عملیات اجرایی اصلاحات هندسی تقاطع غزنوی واقع در بلوار 68 متری با اعتبار برابر با 1.000.000.000 ریال با مدیریت و نظارت کارشناسان حوزه حمل و نقل و ترافیک منطقه شش در حال اجرا است .
این مقام مسئول در پایان گفت : تخریب جداول فرسوده ، توسعه و تعریض دوربرگردان ، احداث جدول پروانه ای و نصب چراغ چشمک زن و تابلوی ترافیکی از جمله اقدامات اجرایی شده در این پروژه می باشد.

نویسنده خبر: سلیمه حمادی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار