اخبار
 انتشار: 11 بهمن 1402
   مشاهده: 64

  پیام تبریک مدیرعامل سازمان آرامستانهای شهرداری اهواز به مناسبت دهه فجر

میثم حبیبی مدیرعامل سازمان آرامستانهای شهرداری اهواز به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر پیام تبریکی صادر کرد متن پیام به شرح زیر میباشد:


بسم الله الرحمن الرحیم
"و قُلْ جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ كانَ زَهُوقاً «81». و بگو: حقّ آمد و باطل نابود شد، همانا باطل، نابود شدنى است ."
دهه فجر انقلاب اسلامی طلیعه تحقق اراده الهی و تبلور شکوه وعظمت نهضتی مبتنی بر تعالیم نبوی است که توانست با به ثمر رسیدن مجاهدتها و جان فشانیهای مردان و زنان آزاده ایران اسلامی سعادت را از چنگ استبداد در آورد و با خون خود درخت انقلاب را آبیاری نمایند.انقلابی که داعیه دار مکتب عدالت و ترویج آموزه های اصیل اسلامی است و به قول معمار کبیر، انقلاب آن انفجار نور لقب گرفت که پایان ظلمت را نوید می دهد و مسیر عزت و آزادگی را تبیین میکند. اینک فرارسیدن این ایام موسمی است برای تجدید میثاق با امام راحل و آرمانهای بلند شهیدان و تکرار رمز پیروزی این انقلاب با کلیدواژه های ایمان و وحدت کلمه. اینجانب ضمن گرامیداشت یادو خاطر امام راحل و شهدا و آرزوی طول عمر باعزت برای مقام عظمای ولایت ، این ایام فرخنده را به مردم ایران اسلامی مخصوصا مردم شریف و فهیم اهوازی ،تبریک و شادباش عرض میکنم واز خدای رحمان، توفیق احیای همیشگی و پاسداشت ارزشهای انقلاب اسلامی را مسئلت دارم.

وسلام علیکم ورحمه الله و برکاته

نویسنده خبر:
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار