اخبار
 انتشار: 11 بهمن 1402
   مشاهده: 125

  دیدار صمیمانه سرپرست سازمان اتوبوسرانی با پرسنل فنی

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز ، دیدار صمیمانه سرپرست سازمان اتوبوسرانی با پرسنل فنی در قالب نشست اخوت کارگری برگزار شد.
امیر آهن جان در تعمیرگاه مرکزی سازمان اتوبوسرانی حضور یافت و پس از بازدید از کارگاه های تعمیر اتوبوس ، با کلیه کارگران ، استادکاران و مسئولین فنی جلسه ای برگزار کرد.
سرپرست سازمان اتوبوسرانی پس از استماع صحبت ها و نقطه نظرات پرسنل فنی افزود : تعمیرگاه مرکزی قلب تپنده سازمان اتوبوسرانی محسوب می شود و اگر وظیفه خود را بخوبی انجام دهد ، کیفیت خدمات دهی و رضایتمندی شهروندان افزایش می یابد.
آهن جان با اشاره به خدمت صادقانه به آحاد شهروندان ، خاطرنشان کرد : خدمت به مردم اهواز در هر لباسی که باشد یک توفیق الهی خواهد بود و همه کارکنان سازمان باید از موقعیت بوجود آمده استفاده کنند و با افزایش بهره وری در کار ، موجب رضایتمندی همشهریان عزیز را فراهم نمایند.
وی در ادامه به کلیه سئوالات و درخواست های کارکنان حوزه فنی پاسخ گفت و مقرر کرد تا جلسه بعدی اقدامات لازم برای رفع مشکلات آنان انجام پذیرد.
در پایان این نشست اخوت کارگری که بصورت صمیمی برگزار شد ، از کارگران ، استادکاران و دست اندرکاران حوزه فنی به صرف نهار پذیرایی بعمل آمد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار