اخبار
 انتشار: 15 بهمن 1402
   مشاهده: 63

  حال و هوای چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در منطقه شش

مدیر منطقه شش شهرداری اهواز گفت: همزمان با فرا رسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران خیابانها و میادین سطح منطقه شش شهرداری کلانشهر اهواز آذین بندی و نور پردازی شد .
مدیر منطقه شش شهرداری اهواز گفت : همزمان با فرا رسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران خیابانها و میادین سطح منطقه شش شهرداری کلانشهر اهواز آذین بندی و نور پردازی شد .

به گزارش اداره ارتباطات منطقه شش شهرداری اهواز ،سید رشید شجاعی نژاد مدیر منطقه ضمن تشریح اقدامات انجام شده و حجم فعالیت های انجام گرفته توسط این شهرداری گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و دهه ی مبارک فجر از مهمترین روزهای فراموش نشدنی و ثبت شده در تاریخ ملت بزرگ و شریف ایران می باشد که امروز به عنوان یک الگوی انقلابی و اسلامی پویا و تاثیر گذار در جهان شناخته شده است .

وی افزود : تنوع در فضا سازی و دادن رنگ و روی انقلابی در روزهای فجر آفرین دهه مبارک فجر جهت استقبال از 22 بهمن ماه سال 1402 با نصب بنر ، ریسه های پرچمی و چراغ های رنگی در خیابانها و میادین سطح منطقه ایجاد شد.

شجاعی نژاد در پایان خاطرنشان کرد: نصب ریسه ی رنگی ، پرچم های کوچک و بزرگ ، المان و چراغ های رنگی و نصب بنر با موضوع دهه فجر ، اقداماتی است که در خصوص گرامی داشت دهه مبارک فجر انجام شد .


نویسنده خبر: سلیمه حمادی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار