اخبار
 انتشار: 15 بهمن 1402
   مشاهده: 46

  جوی روباز محلات محدوده منطقه 6 لایروبی شد

معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه شش در پی فعالیت های خود و به منظور بهسازی محیط های آلوده، جوی های روباز محدوده منطقه را لایروبی کرد.

   به گزارش اداره ارتباطات منطقه شش شهرداري اهواز ، سید رشید شجاعی نژاد مدیر منطقه ضمن تاکید به اجرای طرح بهسازی محیطهای آلوده در مناطق و محلات کم برخوردار گفت: در ادامه فعالیت های حوزه معاونت خدمات شهری منطقه و با هدف رفع مشکلات ناشی از جوی روباز محدوده منطقه شش و به منظور جلوگيري از ايجاد هر گونه آلودگي و پيشگيري از رشد اماکن آلوده و شيوع بيماريهاي مسري و همچنين حفظ بهداشت و نظافت عمومي محيط زيست انسانی، اقدام به لايروبي جويهاي روباز سطح منطقه کرده است.


شجاعی نژاد افزود: لايروبي و آهك پاشي جوي هاي روباز با هدف ايجاد محيط زيست سالم و پاكيزه و مهيا کردن شرايط زندگي بهتر و به دور از آلودگي و تامين سلامت شهروندان است كه رسيدگي به آن از اهم وظايف دستگاه هاي اجرايي و نظارتي مي باشد.


وی در پایان خاطرنشان کرد: این عملیات در خیابان اصلی کوی گلدشت ، خیابان ارغوان 5 ، خیابان ارغوان 6 ، خیابان ارغوان 7 و همچنین خیابانهای کوی سیاحی توسط اکیپ لایروب خدمات شهری منطقه انجام و لجن های حاصل از این لایروبی جمع آوری و به مکانهای مناسب و مخصوص به خود انتقال داده شد.

 

 


نویسنده خبر: سلیمه حمادی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار