اخبار
 انتشار: 16 بهمن 1402
   مشاهده: 64

  پروژه پیاده رو سازی در جاده ساحلی شرقی به سمت کوی ملت توسط منطقه 3 فعال است

پروژه بهسازی مسیر ساحلی شرقی با اجرای کفپوش گذاری حدفاصل استخر موج به سمت 32 متری ذوالفقاری توسط منطقه 3 در حال انجام است .

.   به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3 ؛ میثم علی نژاد مدیر منطقه در همین خصوص گفت : مناسب سازی فضای شهری ، ساماندهی و ایجاد نظم شهری یکی از مواردی است که بطور ویژه و گسترده برای نقاط مورد نیاز در سطح منطقه برنامه ریزی و اجرایی می شود و در الویت اقدامات و پروژه های عمرانی قرار دارد.
وی ادامه داد : ایجاد فضای مناسب جهت پیاده رو در حاشیه مسیرها ، علاوه بر برقراری نظم شهری ، سیمای آراسته از مسیرها و در اختیار قرار گرفتن فضای امن برای تردد عابرین پیاده ، از سایر رفتارهای مخرب اجتماعی از جمله تخلیه زباله و نخاله های ساختمانی در طول معابر جلوگیری می نماید.


مدیر منطقه 3 گفت: به همین منظور چندین پروژه پیاده رو سازی مجزا در نقاط و محلات مختلف از سطح منطقه فعال و مشغول بکار است که یکی از این نقاط ، بهسازی و پیاده رو سازی در حاشیه مسیر ساحلی کارون حدفاصل استخر موج به سمت بلوار 32 متری ذوالفقاری کوی ملت است که با مساحتی بالغ بر 2100 مترمربع کفپوش گذاری و بیش از 1050متر جدولگذاری در حال انجام و پیشرفت است .


گفتنی است پروژه بهسازی و کفپوش گذاری پیاده رو های پارک کوی فرهنگیان و همچنین بهسازی ، جدولگذاری و کفپوش گذاری حاشیه خیابان کارون کوی ملت حدفاصل بلوار شهید سلیمانی به سمت بلوار ذوالفقاری نیز بطور همزمان در حال اجرا و پیشرفت است .


نویسنده خبر: شهرداری منطقه سه
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار