اخبار
 انتشار: 18 بهمن 1402
   مشاهده: 61

  آغاز عملیات گسترده آماده سازی فضای سبز و گلکاری های بهاری توسط منطقه 3

   فضای سبز شهرداری منطقه 3 کار تهیه نشاء گل های بهاری ، آماده سازی فضای سبز و گلکاری های رنگی را در قطعات فضای سبز و میادین سطح منطقه آغاز کرده است .
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3 ، میثم علی نژاد مدیر منطقه با بیان این مطلب گفت : رسیدگی و آراستگی فضای سبز شهری به منظور حفظ زیبایی و نشاط و طراوت بهاری یکی از مهمترین و گسترده ترین اقدامات حوزه های اجرایی و فضای سبز به ویژه در روزهای پایانی سال و برای آماده سازی چهره شهری در راستای استقابل از بهار است .


وی ادامه داد: مجموعه این اقدامات برنامه ریزی شده با توجه به مساعد شدن شرایط آب و هوایی و نزدیک شدن به بهار طبیعت توسط نیروهای پر تلاش حوزه فضای سبز این منطقه بطور روزانه و مستمر در بخش های گوناگون در حال اجراست که یکی از آنها گلکاری های وسیع و رنگی در میادین و بلوارها و پارک هاست.


علی نژاد گفت : تهیه گل های مور نیاز جهت طراحی باغچه های صخره ای ، گلکاری های میادین ، اجرای فرش گل در آیلند بلوارها به انجام رسیده است و نیروهای زحمتکش حوزه فضای سبز بطور روزانه تا تکمیل شدن اقدامات مد نظر در حوزه فضای سبز در حال تلاشند.


مدیر منطقه 3 خاطر نشان کرد: کاشت نهال درخت و درختچه از انواع متنوع بومی و سازگار با شرایط آب و هوایی از جمله درخت توت، برهان، انجیر معابد و همچنین درختچه های گلدار ، رسیدگی و نظم بخشی به فضای پارک های محله ای از لحاظ امکانات و فضای سبز موجود ، رسیدگی به سرویس های بهداشتی سطح پارک ها ، تعمیرات ، رفع نواقص و رنگ آمیزی وسایل تندرستی و بازی پارک ها و ... نیز بخشی از اقدامات این حوزه از خدمات شهری منطقه به منظور ارائه خدمات رسانی و جلب رضایت شهروندان و مسافران نوروزی در ایام بهار است و بدون توقف در حال انجام و ادامه است .

 


نویسنده خبر: شهرداری منطقه سه
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار