اخبار
 انتشار: 19 بهمن 1402
   مشاهده: 71

  سرپرست سازمان اتوبوسرانی با خانواده معظم شهید بندر دیدار کرد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز ، همزمان با ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی، معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز بهمراه مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده معظم شهید منصور بندر از نزدیک دیدار و گفتگو نمودند.
امیر آهن جان سرپرست سازمان اتوبوسرانی گفت : این سلسله دیدارها در راستای تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره جانفشانی ها و ایثارگری های شهدای جان بر کف عرصه انقلاب اسلامی صورت می گیرد تا با روح بلند آنان که با بزرگ منشی، همواره دغدغه اسلام را داشتند، تجدید عهد و بیعت کنیم.
آهن جان ضمن تجلیل از صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا، خون شهیدان والا مقام را مایه قوام و ثبات انقلاب برشمرد و افزود: این گونه مراسم و مناسبت ها بهانه ای برای تجدید پیمان با آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی می باشد.
در ادامه از پدر بزرگوار شهید منصور بندر که در بستر بیماری قرار دارند عیادت بعمل آمد و مورد تفقد سلیمانی معاون حمل و نقل و ترافیک و همچنین آهن جان سرپرست سازمان اتوبوسرانی قرار گرفت .
گفتنی است، شهید منصور بندر از شهدای روزهای آغازین انقلاب اسلامی است که در سن ۱۸ سالگی و در میدان چهارشیر سابق که بعدها به نام همین شهید بزرگوار نام گذاری شد به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار