اخبار
 انتشار: 19 بهمن 1402
   مشاهده: 81

  آغاز عملیات اجرایی خط کشی محوری معابر و بلوارهای اصلی منطقه۳ به مناسبت استقبال از بهار

عملیات خط کشی محوری و ایمن سازی بلوارهای اصلی سطح منطقه۳از شب گذشته از بلوار نفت توسط حوزه حمل و نقل و ترافیک این منطقه آغاز و اجرایی شد.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3؛ میثم علی نژاد مدیر منطقه دراین خصوص گفت : با هدف آماده سازی محیط شهری ، معابر و بلوارهای اصلی برای آغاز سال جدید و رسیدگی هرچه بهتر به عبور و مرور شهری ، عملیات اجرای خط کشی محموری در طول مسیر بلوارها با تلاش نیروهای حوزه حمل و نقل و ترافیک این منطقه آغاز شده است و در حال انجام است .

وی گفت: برای این منظور در برنامه ریزی های صورت گرفته ۵۰ هزار متر خط کشی محوری در طول بلوارهای اصلی از جمله بلوار نفت، بلوار مدرس، بلوار شهید سلیمانی در نظر گرفته شده است و کار اجرای رنگ محوری در بلوار نفت حد فاصل میدان چهاراسب به سمت میدان نفت از شب گذشته آغاز شده و ادامه خواهد داشت.

لازم بذکر است؛ این حوزه اقدامات متعددی دیگری را بطور همزمان در جهت رفاه حال شهروندان و خدمات رسانی در سطح شهر اهواز در راستای استقبال از بهار و ورود مسافران نوروزی از جمله اصلاح هندسی نقاط پر تردد و حادثه خیز ترافیکی ، بهسازی ایستگاه هاب اتوبوس، رنگ آمیزی پل های عابر پیاده، ساماندهی و نصب مجدد علائم ترافیکی و هشدار دهنده و … در دست اقدام دارد و به انجام می رساند.

نویسنده خبر: شهرداری منطقه سه
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار