اخبار
 انتشار: 21 بهمن 1402
   مشاهده: 85

  بهسازی محوطه پارک زیتون کارمندی با اجرای کفپوش گذاری توسط منطقه 3

محوطه پارک زیتون کارمندی با اجرای کفپوش گذاری های جدید در نقاط مورد نیاز در حال بهسازی و رسیدگی است .
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3 ؛ میثم علی نژاد مدیر منطقه در همین خصوص گفت : به منظور ایمن سازی محوطه و فضای پارک های محله ای و با هدف ارائه خدمات به شهروندان محترم و رسیدگی به سیمای پارک زیتون کارمندی که جزو یکی از مهمترین و پرترددترین پارک ها و بوستان های شهر اهواز محسوب می شود ، کار کفپوش گذاری اطراف زمین بازی این پارک و به منظور سهولت و دسترسی کودکان و خانواده ها به محوطه بازی ، توسط نیروهای زحمتکش حوزه فضای سبز به انجام رسید.

وی یادآور شد : این اقدام با توجه به بررسی و نیازسنجی در فضاهای پارکی بطور مستمر اقدام می شود و طی ماه گذشته نیز کار کفپوش گذاری و ایجاد دسترسی های ایمن در چند نقطه دیگر از همین پارک به انجام رسید.

لازم به ذکر است طبق برنامه های صورت گرفته به منظور آماده سازی شرایط فضاهای سبز عمومی و پارک ها به منظور استقبال از بهار 1402 ، رسیدگی به وسایل و تجهیزات پارکی ، گلکاری های گسترده ، رسیدگی و بازسازی سرویس های بهداشتی بهداشتی ، رفع نواقص وسایل باز ی و تندرستی پارک ها ، هرس گسترده فضای سبز موجود ، نورپردازی و تامین روشنایی مناسب و... از جمله اقداماتی است که بدون وقفه توسط نیروهای اجرایی و فضای سبز این منطقه در حال انجام و رسیدگی است .

نویسنده خبر: شهرداری منطقه سه
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار