اخبار
 انتشار: 21 بهمن 1402
   مشاهده: 80

  پیام مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری اهواز و دعوت به حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری اهواز ضمن تبریک فرارسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، یوم الله 22 بهمن را نصرت الهی خواند و از مردم غیور و شهید پرور اهواز خواست با حضور گسترده خود در راهپیمایی فردا باردیگر دشمنان قسم خورده ی نظام را مایوس کنند..
متن پیام مهندس حبیبی به شرح زیر است:
بسمه تعالی
22 بهمن 57 سرآغاز قرن و مقدمه ساز حکومتی بود که با رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) توانست به یکباره معادلات قدرت های بزرگ جهانی را برهم زند و منشا دگرگونی در موازنه قدرت شود و اینک امروز جمهوری اسلامی به واقعیتی مقتدر و منحصربه فرد درنظام بین الملل تبدیل شده است.
انقلابی که ثمره اش با خون هزاران شهید مزین شده و تنها پایگاه مستحکم شیعیان عالم و زمینه ساز ظهور حضرت صاحب الزمان (عج) است.
اینجانب ضمن تبریک مجدد این ایام فرخنده از مردم غیور و فهیم اهوازی میخواهم با گرامیداشت یاد و خاطره ی امام راحل و شهدای انقلاب در این برهه ی حساس دست در دست هم با حضور حداکثری خود که پیش زمینه حضور در انتخابات میباشد بار دیگر حماسه ای عظیم را در برابر دشمنان قسم خورده انقلاب رقم زده و در پاسداری از آرمانهای والای امام عزیز و خون مطهر شهدا از هیچ تلاشی فرو گذار نکرده و با توکل خدای سبحان پرچم این نظام مقدس را به صاحب اصلیش حضرت بقیه الله اعظم (عج ) بسپارند.

نویسنده خبر: روابط عمومی سازمان آرامستانها
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار