اخبار
 انتشار: 22 بهمن 1402
   مشاهده: 101

  حضور مدیر ،معاونین وپرسنل منطقه شش شهرداری اهواز در راهپیمایی ۲۲بهمن ماه

همزمان با یوم الله ۲۲بهمن سیدرشیدشجاعی نژاد مدیر منطقه شش اهواز به همراه معاونین ،مسئولین و پرسنل شهرداری منطقه شش همگام با سایر اقشار ملت ایران در راهپیمایی بزرگ این روز شرکت کردند.

به گزارش اداره ارتباطات منطقه شش شهرداری اهواز:مدیر منطقه، معاونین، مسئولان و پرسنل شهرداری منطقه شش اهواز دوشادوش مردم همیشه در صحنه اهواز به صورت گسترده و پرشور در راهپیمایی 22 بهمن چهلمین وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران شرکت کردند.
حضور گسترده خود در این راهپیمایی که در ساعت۹/۳۰ صبح یکشنبه ازمیدان مولوی به سمت سلمان فارسی تاچهار راه آبادان آغاز شد ، با سر دادن شعارهایی همچون "مرگ بر استکبار" و "مرگ بر آمریکا" و" مرگ بر اسرائیل" حمایت خود را از مقام عظمای ولایت و آرمان های انقلاب اسلامی اعلام کردند.
پرسنل شهرداری منطقه شش در یوم الله 22 بهمن همراه با سایر کارکنان شهرداری مناطق ، همانند سال های گذشته هم صدا و همراه با حضور حماسی شهروندان اهواز با سر دادن شعارهایی، انزجار خویش را از جنایات استکبار جهانی و ایادی آنها فریاد زدند.
مدیر وکارکنان ولایت مدار انقلابی و بسیجی شهرداری منطقه با حضور گسترده خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، اعتقاد و حمایت خود را از این روز بزرگ و تاریخی اعلام نموده و بیعت مجدد خویش با آرمان های نظام و رهبری را به نمایش گذاشتند.

نویسنده خبر: سلیمه حمادی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار