اخبار
 انتشار: 23 بهمن 1402
   مشاهده: 153

  عملیات روکش آسفالت معابر شهرداری منطقه ۴ اهواز ادامه می‌یابد

مدیر منطقه ۴ اهواز از روکش آسفالت معابر و خیابان‌های اصلی و فرعی سطح این منطقه خبر داد.

   به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 4 اهواز، اسماعیل عالیپور مدیر منطقه درهمین خصوص گفت: روکش آسفالت معابر و خیابان‌های سطح منطقه به صورت گسترده از جمله بلوار کارگر، بلوار گلستان، بلوار ساحلی با هدف ارائه خدمات مطلوب به شهروندان آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.


عالیپور گفت: در این طرح، عملیات روکش آسفالت با رعایت اصول فنی و زیرسازی‌های لازم با کیفیت مطلوب انجام می‌شود و روان‌سازی تردد شهروندان، ارتقای کیفی، بهسازی معابر و مناسب‌سازی محیط، سیما و منظر شهری مدنظر این منطقه قرار دارد.


وی عنوان کرد: عملیات روکش آسفالت معابر توسط شهرداری بر اساس اولویت‌بندی در حال انجام است و ترمیم، اصلاح و اجرای روکش آسفالت همچنان ادامه دارد.


این مقام مسئول افزود: شهرداری این منطقه از ابتدای امسال، خدمات‌رسانی به شهروندان در حوزه‌های مختلف را به صورت ویژه در دستور کار قرار داده که به درخواست شهروندان و بر اساس ضرورت، عملیات آسفالت معابر اصلی و فرعی منطقه یکی از اولویت‌های شهرداری منطقه ۴ به شمار می‌رود.


وی گفت: با بیان اینکه شهرداری به کیفیت آسفالت معابر به عنوان یکی از مطالبات جدی شهروندان توجه ویژه دارد، خاطرنشان کرد: رفع نیاز شهروندان اولویت مدیریت شهری بوده و در طرح آسفالت بسیاری از معابر و خیابان‌های منطقه ۴ بهسازی شد که این موضوع رضایت شهروندان را به همراه داشته است.


عالیپور رضایت شهروندان را مهمترین و بزرگترین سرمایه مدیریت شهری دانست و گفت: تحقق این موضوع اولویت اقدامات شهرداری است .


نویسنده خبر:
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار