اخبار
 انتشار: 02 اسفند 1402
   مشاهده: 95

  صادق کهوازی رییس سرمایه گذاری: فرصت های سرمایه گذاری در نمایشگاه روایت خدمت ارایه مشوند

    کهوازی رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی از حضور در نمایشگاه روایت خدمت خبر داد. 

به گزارش امور ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی، کهوازی رییس سازمان گفت: نمایشگاه روایت خدمت از ۳۰ بهمن لغایت۳ اسفند جنب کتابخانه مرکزی برقرار است. 

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی افزود: این سازمان همزمان با دیگر معاونت ها و مناطق شهرداری، در نمایشگاه حضور دارد و آماده استقبال از سرمایه گذاران محترم هستیم. 

وی همچنین تصریح کرد: در حاشیه حضور در این نمایشگاه آماده برگزاری  نشست‌های مختلفی در زمینه انتقال تجربه، مشاوره‌های تخصصی، سرمایه گذاری، معرفی بسته ها و فرصت های سرمایه گذاری شهرداری اهواز هستیم.

کهوازی ضمن اشاره به ایجاد فضای مناسب جذب سرمایه و مشارکت بخش خصوصی  در شهر افزود:در حوزه های مختلف شهری فرصت های سرمایه گذاری شهرداری اهواز شناسایی شده است و بسته های مختلف با همکاری مشاور اقتصادی تهیه و آماده معرفی به سرمایه گذاران و بخش خصوصی می باشد. 

رییس سازمان سرمایه گذاری ضمن یادآوری، مطلب که نگاه مدیریت شهری  به سمت سرمایه گذاری و جذب بخش خصوصی معطوف است  تصریح کرد، از مهمترین وظایف مدیران و برنامه ریزان شهری فراهم کردن شرایط جذب سرمایه گذاران است که در همین راستا شرایط مناسب برای حضور سرمایه گذاران با تجربه در شهر اهواز مهیا خواهیم کرد.


نویسنده خبر: اکرم عامری
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار