اخبار
 انتشار: 17 اسفند 1402
   مشاهده: 200

  ساعت فعالیت ناوگان اتوبوسرانی برای ایام پایانی سال افزایش می یابد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز ، برنامه ناوگان حمل و نقل درون شهری اهواز برای ۱۰ روز پایانی سال تشریح شد.
امیر آهن جان سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت: با توجه به اینکه هر چه به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم، تقاضای سفرهای درون شهری بیشتر می شود ، از مورخه ۱۹ اسفندماه خدمات دهی ناوگان اتوبوسرانی افزایش می یابد و از ساعت ۶ صبح لغایت ۱۰ شب بدون وقفه خواهد بود.

آهن جان با اشاره به اینکه در روزهای جمعه پایان سال خدمات دهی در کلیه خطوط دایر است افزود: سرویس دهی در روزهای جمعه مورخه ۱۸ و ۲۵ اسفندماه برقرار است و سازمان اتوبوسرانی آماده خدمت به شهروندان محترم در روزهای تعطیل پایان سال می باشد.

وی خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم برای خدمات‌رسانی در روزهای ‌پنجشنبه و جمعه آخر سال به شهروندان برای زیارت اهل قبور نیز به صورت ویژه برنامه ریزی شده است و خطوط منتهی به آرامستان بهشت آباد تقویت خواهند شد.

آهن جان با اشاره به تقارن روزهای پایانی سال با ایام ماه مبارک رمضان تصریح کرد: با بهره‌گیری حداکثری از امکانات موجود و افزایش نظارت و کنترل بیشتر، برای تسریع و تسهیل در جابه‌جایی شهروندان در روزهای پُر تردد پایانی سال
تلاش خواهیم کرد.نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار