اخبار
 انتشار: 21 اسفند 1402
   مشاهده: 82

  اجرای عملیات آسفالت خیابان 60متری کوی علوی

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری اهواز خبرداد: عملیات آسفالت نوارهای حفاری شده خیابان 60 متری کوی علوی توسط اکیپ اجرایی آسفالت سازمان در حال انجام است.

   به گزارش اداره ارتباطات سازمان عمران شهرداری اهواز، "سعید سعیدی" مدیرعامل سازمان عمران با اشاره به نزدیکی سال جدید بر انجام هر چه سریع‌تر عملیات اجرایی آسفالت نوارهای حفاری شده سطح شهر تاکید کرد و گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده از اولویتهای سازمان عمران آسفالت نوارهای حفاری شده شرکت آبفا بوده است و به همین منظور عملیات آسفالت نوارهای حفاری شده خیابان 60 متری کوی علوی از روبروی بهداشت واقع در منطقه شش آغاز شده است و تا اجرای کامل آسفالت این معبر ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه اظهار کرد: با عنایت به ضرورت بهسازی معابر شهر اهواز در جهت افزایش رضایتمندی شهروندان و با توجه به شرایط ترافیکی ایام نوروز فعالیت های عمرانی اجرای بهسازی، ترمیم و روکش آسفالت در سطح شهر به صورت مستمر انجام می شود.

گفتنی است در ماه گذشته در اجرای طرح آسفالت نوارهای حفاری شده عملیات زیرسازی و آسفالت خیابان غزالی گلستان در منطقه 4 شهرداری، خیابان گل رز پردیس در منطقه 5 شهرداری، مسیر منتهی به پل آیت الله بهبهانی و همچنین معابر حصیرآباد در منطقه 7 شهرداری انجام شده است.


نویسنده خبر: سید راضی موسوی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار